bebeğeniz için çeşitli desenlerde çok şık hırka modelleri

M

Misafir

Forum Okuru
bebeğeniz için çeşitli desenlerde çok şık hırka modelleri
şık hırka modelleri bebeğiniz için şıkmı şık anlatımlı hırka modeli bebeğeniz için çeşitli desenlerde çok şık hırka modelleri

9.Sınıf İçin Din Kültürü Dersine nereden çalışabilirim? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Mesane enfeksiyonu için doğal ilaçlar Mesane enfeksiyonu için doğal ilaçlar
İdrar yolu enfeksiyonları çok yaygın bir sağlık problemidir. Hem erkekler hem de kadınlar etkilenebilir.Mesane ve çıkış tüpleri bakteriler tarafından enfekte olduğunda idrar yolu enfeksiyonu oluşur. İdrar yolu enfeksiyonlarının nedenleri...
Tüm Sağlık Konuları 0
ella içtim ama ara kanama olmadı ella içtim ama ara kanama olmadı
merhaba arkadaşlar sevgilimle korunmadan ilişkiye girdik, içime boşalmadığını biliyorduk ama yine de emin olamadığı için ben de beraber olduktan ortalama 23-24 saat sonra ella alıp içtim. hapı içeli 3 gün oluyor ama bahsedilen ara kanama ben de...
Soru-Cevap 3
Hamilelikte anne ve bebek için tüketilmesi gereken besinler Hamilelikte anne ve bebek için tüketilmesi gereken besinler
Bir çok gebe kadın , büyümekte olan bebeğini besleyecek ve belki de çok fazla kilo almamalarına yardımcı olacak mükemmel diyet arıyor. Hamilelik sırasında sağlıklı beslenme bebeğinizin büyümesi ve gelişmesi için kritik öneme sahiptir...
Gebelik 0
Kan yapıcı besinler nelerdir ? Kan yapıcı besinler nelerdir ?
Anemi bir çok insan için yaygın bir sorundur. Anemiye sahip olanlar da ana septom genelde yorgunluk ve halsizliktir. RBC sayısı yani kan hücre sayınız düşük olduğu zaman anemi gerçekleşir. Kırmızı kan hücreleri veya RBC ler, vücudunuzun...
Tüm Sağlık Konuları 0
9.Sınıf İçin Din Kültürü Dersine nereden çalışabilirim? 9.Sınıf İçin Din Kültürü Dersine nereden çalışabilirim?
Abilerim ablalarım 9.sınıfa yeni geçtim yazın tüm dersleri tek tek çalışmaya çalıştım. Biraz da din kültürü dersi için çalışmak istiyorum. bu konuda neler yapabilirim yardımcı olur musunuz
Dini sorularınız ve cevapları 0