BebeĞİm Gel Artik

Cevap: BebeĞİm Gel Artik

benimde olmuyo bebegim.senelerdir ugraşıyoruz.artık beklemekten.özlemekten çok yoruldum.umudumu yitirmek istemiyom ama....umutta kalmadı...ben heralde yaşlandıgımda bayramda elimi öpmeye gelen bi evladım olmayacak........:cry:

Canımm allah herşeyin hayırlısını versin bu şekilde kendinizi üzmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.Eminimki sizler bilinçli kişilersiniz.Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır diye düşünün vericeğim örnek ne kadar doğru olur bilemiyorum amaa bak günlerdir şehitlerimiz için gözyaşları döküyoruz.Vuranda vurulanda en nihayetinde evlat değilmi binlerce kişinin evine ateş düştü rabbim bizleri bu ateşle sınamasın.Varsın evladımız olmasın.Allah çok büyüktür vardır elbet bir bildiği bir karıncaya can veren rabbim bizlere vermiyorsa ben buna isyan etmez şükrederim.Bu arada bende 20 senelik evliyim ve bende çok istediğim halde evlat sahibi olamadım şimdi düşününce yazık diyorum yıllarca döktüğüm gözyaşlarına ettiğim isyanlara yazık
Kendinizi toparlayın bende bayramda gelen olmayacak öldüğüm zaman başımda kuran okuyan olmayacak diye çok hırpaladım kendimi ama hepsi beyhude evladım olupda hayırsız olacaksa veya şehit vereceksem ben bu acıyı bana yaşatmayacak rabbime binlerce şükrederim..
Lütfen üzülmeyin allah büyük hepinizin gönlüne göre versin nerde bebek hasreri çeken varsa hasretiniz hayırlısı ile bitsin inşallah...

Umudunuzu yitirmeyin arkadaslar, benim cocuk istegim daha cok yeni, 10 ay oldu korunmayi birakali. Bendede vardi ara sira bu umutsuzluk.
Allah nasip ederse olur, etmesede vardir bunda bir hayir diyip üzülmemek lazim...
Bu benim düsüncem :)

arkadaşlar bu hayatta olmayacak şey yok.benimde arkadaşımın bir oğlu var.ikinciye bir türlü hamile kalamadı.3 defa aşılama yöntemini denedi olmadı.tam ümidini yitirdiği sırada hamile kaldı.anlayacağınız herşeyin bir zamanı var.biraz sabır.allah herkezin gönlüne göre versin.

çitoş herkesin bir derdi var kanar içinde gizli gizli üzülme desem üzülürsün bilirim annelik bambaşka bir duygu zira rabbim bu duyguyu sadece biz kadınlara nasip etmiş sadece sana serinkanlı ol demek ve allaha sığınarak yürekten dua et demekten başka elimden bişeycikler gelmiyor ne gariptir ki kimine allah verir kıymet bilmez ortalarda bırakır kimine de tırnağını arattırır zira onun işine karışılmaz o herşeye kadirdir sadece ol demesi ise kafidir bence sabırlı ol ve allahtan içinden gelerek yana yana dile senin imtahanında bu sanırım sürekli dua et canım bizlerinde duaları senledir rabbim sağlıkla kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi senin evinide bu bebekle şenlendirmeyi inşallah nasip eder bende yürekten sana dua edeceğim yeterki isyan etme ve rabbime sarıl o sesini duyacaktır allaha emanet ol

Son düzenleme:

Canım dileğin isteğin inşallah en kısa zamanda yerine gelir ve minik meleğini kucağına alırsın. Rabbim nelere kaadir kuru dallara can veriyor. Eminim seninde isteğini er geç yerine getirecektir. Umudunu kaybetme Dualarını bırakma. Bizlerde kalpten duacıyız. Dilerim rabbimden evlat hasretiyle yanan yürekleri söndürür. Sende bebeğine kavuşursun. Sabret demekki daha zamanı gelmemiş. zamanın kısa olmasını yürekten diliyorum..

canım benim üzülme allah büyük onun hikmetinden sual olunmaz...ümidini yitirme elbet bir gün olurr...dua et yeter bizde dua edicez....

canım en kısa zamanda inşallah seninde bir çocuğun olur.ama Allah'an hayırlısını iste canım benim.senin için dua edicem emin ol,sevgi ile kall.

canım sakın üzülme ..ALLAH hayırlısıyla versın..benım teyze kızıda aynı derdı tasıyor..ALLAHım yardımcınız olsun....

tatlım yaa bitaenm nezor durumun ama etrafda çok var böyle ve tıp çok gelişti tıptan önce dualarını hiç eksik etme allahtan hiçbir zaman umut kesilmez çok çok dua et

mrb kıslar aynı sorunları bende yaşıyorum 2 senelik ewliyim 1.5 senedir korunmadığımız halde gebelik gerçekleşmiyor olmuyor yapamıyorum kafama takmadan bazen uykularım bile kaçıyor allahım diyorum bazen sen bizi sınıyorsun fakat ne zaman kadar olacak bu böyle acaba biz seçilmişlerdenmiyiz dicem ama isyanda etmek istemiyorum rabbim den hayırlısını istemekten başka çarem kalmıyor artık:cry:

Geri