Bebeğin çamaşırlarını hangi deterjanla yıkamalıyız ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bebeğin çamaşırlarını hangi deterjanla yıkamalıyız ?
Yine arkadaşımın sorusu. Arkadaşım uni baby çamaşır deterjanı kullanıyor ama bebeişinin yüzünde küçük sivilcele çıkmış.Bu yüzden sizin fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacı var .Sizler bebeğinizin çamaşırları için hangi deterjanı kullanıyorsunuz ?

Moms green serisinin babys green parfümsüz bebek çamaşır temizliyicisi var ablam kullanıyor çokta memnun tavsiye ederim.

Canım ben bebeğimin çamaşırlarını dalan roxyle yıkıyorum çokta memnunum kesinlikle kullanmanı öneririm

Selam hanımlar sonett organik çamaşır yıkama sıvısı on numara .Hem çamaşırları tertemzi yapıyor hemde organik olduğu için bebeğinize zararı yokk.Mutlaka kullanılması gereken bir ürün

ben bebeğimin çamaşırlarını arap sabunuyla yıkıyorum hatta bulaşıklarımı bile o derece güveniyorum

Hacı şakir sabun tozu kullandım .Hem kokusu güzel hemde lekeler üzerinde etkili.Tüm annelere tavisye ederim

ben dalin kullanmıştım kokusu çok güzel ve kalıcı kesinlikle tavsiye ederim ama daha sonra bıraktım bir seneye yakın kullandım hacı şakirin de bebek deterjanını güvenle kullanabilirsin

bende hacı şakirin sabun granülünü kullanıyorum. Diğer deterjanlar bebeğimin cildini tahriş etti.

Geri