Bebeğinizin Gözleri Ve Saçları Nasıl Olucak...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bebeğinizin Gözleri Ve Saçları Nasıl Olucak...

BEBEĞİNİZİN GÖZLERİ

Hem anne hem de babanın gözleri açık renkli ise >>çocuklarının göz rengi de açık renk olur. (% 98. ) . Açık ama farklı renkte gözleri olan anne babalarda gri yeşil ya da ela renk maviye baskındır. Anne babadan biri koyu renk diğeri açık renk gözlüyse, çocukları da koyu renkli gözlüdür. Eğer açık renk gözlü yakın akrabaları varsa , açık renk gözlü çocuk şansı % 50 'dir. Anne babanın ikisi de koyu renk gözlüyse, çocukları da koyu renk gözlü olurlar. Eğer açık renk gözlü yakın bir akraba varsa . açık renk gözlü çocuk şansı % 25 ' dir.

BEBEĞİNİZİN SAÇLARI

Hem anne hem de baba koyu renk saçlıysa çocukları koyu renk, bazen de kızıl saçlı olurlar. Açık renk saçlı yakın akraba varsa , açık renk saçlı çocuk şansı % 25' dir. Hem anne hem de baba açık renk saçlıysa, çocukları koyu renk saçlı,ender olarakta kahverengi saçlı olurlar. Hem anne hem de baba kahverengi saçlı ise , çocuklarıda kahverengi saçlı olurlar. Sarışın olma olasılığı da vardır.Anne babadan biri açık diğeri koyu renk saçlıysa çocukları koyu renk saçlı olurlar. Açık renk saçlı yakın akraba varsa açık renk saçlı çocuk şansı % 50 ' dir. Hem anne hem baba kızıl renk saçlıysa çocukları da kızıl saçlı olurlar. Açık kahverengi ya da sarışın olma şansıda vardır. Anne babadan biri kızıl biri sarı saçlıysa çocuklarının, kızıl ya da sarı saçlı olma şansı eşittir.
 
peki ya baba açık kahverengi gözlü ve kumral , anne kızılımsı koyu kahverengi gözlü ve kestane saçlı ise çocuk ne olur ki acaba ? :) (dedelerde , büyükbabalarda (annenin annesinin babası ) ya da ne bileyim büyük annelerde felan yani daha uzak akrabalarda renkli gözlü ve açık renk saçlılar var ise ? ) merak ettim valla :)
 
Geri
Üst