bebek özlemi çekenlere...

canım ben kendimi bildim bileli derdimi hep yazarım kimseye bukadar açık olamıyorum kalemim yüreğimden akınca rahatlıyorum..Amin diyen dillerinize sağlık..

Allah razı olsun! İnşallah Rabbim tüm evlat hasretinden yananların yüreklerindeki yangını dindirir...

evlat gibisi var mıdır ki? evet bir çoğumuz üzülürüz ama kimimiz üzülmüyoruz gibi davranmayı tercih ederken kimimizde üzüntümüzü dile getiriyoruz ben de onlardan biriyim... Emin olun ki bütün kadınlar bebeği olunca neler yapacağını planlarlar en azından biri bebeğine bişey alırken onlarda bende bundan alacağım demek bile bir plan sayılır.. İnşallah Güzel Allahım bu planlarımızın hasretini duyar ve bebeklerimizi yollar..

Allahima binlerce şükür olsun !!! Nasip oldu banada hamileyimmmmmmmmm cok şükür HAMİLEYİMMMMM !!!!!

bende 3,5 senelik evliyim.umudumun kırıldığı bir gün.. karşıma siz ve yazılarınız çıktı. çok dua etmem gerektiğini anladım.sizin adınıza çok sevindim.rabbim sağlıkla kucağınıza almak nasip eylesin evladınızla sağlıklı ve afiyetli hayırlı uzun ömürler nasip eylesin.salih ve sağlıklı bir insan olsun inşallah:D aminnn..

Allahımdan hep istedim dört yıldır hep "Allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip et! " dedim. Benimle aynı sızıyı taşıyanlar için de ettiğim duaları yazmak istedim çünkü. "Kun fe yekûn!" (Ol de olsun!) Rabbim ol dedi oldu çok şükür :)
1-Salat-ı Tefriciye okuduk(4444)
2-Her kişiden bir tane olmak üzere 500Yasin dağıttık.
3-Ayetel Kürsi terkibini yaptım (yedi gece farklı sayılarda okunuyor)
4-Ya varis okundu 70bin tane
5-Bir Kur'an hatmi bağışlandı.
6-Fatiha Suresi okundu 100bin küsür(72bin niyetlendim)
7-Ya Mübdi okudum (transferden sonra)
8-Ya vedud okudum sayısız.
9-Eşim göbeğime şahadet parmağıyla halka çizip içine 20 defa Ya Mübdi yazıp okudu (2defa yaptık)
10-Yıllarca dilimden eksik etmedim "Rabbi hebli min ledûnke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua."
11-Hacdan gelen 41 hurmaya 41kişi Meryem suresi okudu ve 41gün yedim.
12-Sayısız Meryem suresi okundu adıma..
13-Transfere girerken sayısız "İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekun." okudum.
14-Adıma Kabe'de dualar edilip namazlar kılındı.
15-Evimde Kur'an okuttum toplu bir şekilde.
Asla dua etmekten vazgeçmeyin, Allahım dileyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah.Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin kurban olduğum yaradanım!

bende 3,5 senelik evliyim.umudumun kırıldığı bir gün.. karşıma siz ve yazılarınız çıktı. çok dua etmem gerektiğini anladım.sizin adınıza çok sevindim.rabbim sağlıkla kucağınıza almak nasip eylesin evladınızla sağlıklı ve afiyetli hayırlı uzun ömürler nasip eylesin.salih ve sağlıklı bir insan olsun inşallah:D aminnn..
Amiin insallah Allah sizlerede nasip etsin tez zamanda insallah :nazar:

Allahımdan hep istedim dört yıldır hep "Allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip et! " dedim. Benimle aynı sızıyı taşıyanlar için de ettiğim duaları yazmak istedim çünkü. "Kun fe yekûn!" (Ol de olsun!) Rabbim ol dedi oldu çok şükür :)
1-Salat-ı Tefriciye okuduk(4444)
2-Her kişiden bir tane olmak üzere 500Yasin dağıttık.
3-Ayetel Kürsi terkibini yaptım (yedi gece farklı sayılarda okunuyor)
4-Ya varis okundu 70bin tane
5-Bir Kur'an hatmi bağışlandı.
6-Fatiha Suresi okundu 100bin küsür(72bin niyetlendim)
7-Ya Mübdi okudum (transferden sonra)
8-Ya vedud okudum sayısız.
9-Eşim göbeğime şahadet parmağıyla halka çizip içine 20 defa Ya Mübdi yazıp okudu (2defa yaptık)
10-Yıllarca dilimden eksik etmedim "Rabbi hebli min ledûnke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua."
11-Hacdan gelen 41 hurmaya 41kişi Meryem suresi okudu ve 41gün yedim.
12-Sayısız Meryem suresi okundu adıma..
13-Transfere girerken sayısız "İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekun." okudum.
14-Adıma Kabe'de dualar edilip namazlar kılındı.
15-Evimde Kur'an okuttum toplu bir şekilde.
Asla dua etmekten vazgeçmeyin, Allahım dileyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah.Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin kurban olduğum yaradanım!

maşaallah barekallah demekten başka bişey bulamıyorum doğrusu.. peki tedavi boyutunda neler yaptınız onları da paylaşır mısınız? sanırım tüp bebek yöntemiyle hamile kaldınız??

Geri