bebek özlemi çekenlere...

üzülme canım sadece sen değilsin ben 2 yıldır bekliyorum bebişimizi her ay gelicekmiş gibi heyecanlanıyorum olmadığı halde onunla herzaman konuşuyorum onun beni istediğini biliyorum çünkü biz onu çok istiyoruz sadece bekle anne zamanı var dediğini hissediyorum ama onu hep bekliyorum hergün her dakika her an varmış gibi gelicekmiş gibi isimlerini koyuyorum begenmiyoruz değiştiriyoruz ona isimleriyle sesleniyorum gel artık annecim lütfen gel diyorum onu çok seviyorum yok ama var inanıyorum üzülme lütfen olur inş. hepimizin bekleyen herkesin inanalım yeter

bebeğimiz olsun

bende 9yıllık evliyim ben de istedim çocuğumun olmasını ama olmuyor bu aksam yine ağladım benden sonra evlenenlerin çocuklarını gördüm.kendimi o kadar çaresiz okadar eksik hissettim.herkes çocuğundan bahsederke ben susuyorum çünkü bnm çocuğum yok buda beni mahvediyor.artık topluma girmekten nefret ediyorum herkes çocuğuyla ilgilenirken ben onları izliyorum.bu sınav çok acı veriyor.rabbim yardımcımız olsun duadan unutmayın ne olur.....

BİRAZCIK KENDİMDEN SÖZ EDEYİM ARKADAŞLAR 36 YAŞIMDAYIM 8 YILIK EVLİYİM ERKEK İNFERTİLİTESİ OLARAK ÇIKTIK TEDAVİ YOLUNA AMA İLERLEYEN ZAMNLARDA BAŞKA SORUNLARLADA KARŞILAŞTIM 5 DEFA TÜP BEBK DENEDİK AMA MALESEF OLMADI
sizleri okuyordum ama arık üye olamın zamnı geldi diye düşündüm

TatLım senin konun nereye taşınmış buLamadım :S yasin okunmasını istemişsin bende okuyacağım senin için...Rabbim inşaLLah en kısa zamanda sana we senin durumunda oLanLara hayırLı sağLıkLı ewLatLar nasip eder,dua edeceğim hepinize..

rabbım hayırlı haberlerını aldırmayı nasıp etsın bende doğudaydım tatlım ama doğu batı mekık dokudum tam 4 yıl.nezaman sonuc bellı olacak inşallah sevınclı haberlerını paylaşırız inşallah.o patıkle esıne suprız yaparsın yazdıkların benı cok etkıledı senı coook ıyı anlıyorum bende aynı sıkıntıları ceken bırı olarak
maalesef bu bahsettiğim aşılamamın ardından 2.defada aşılama gerçekleşti ancak olmadı ilk aşılamamda kızkardeşim evden kaçtı ona üzüntüden hamileliğim öğrenemeden sonlandı aşılamaların ardından da dr gitmedim artık kışa doğru tüp bebek araştıracağım sanırım evleneli 5 yıl oldu çevredekiler insanı çok yoruyor sanki sen az üzülüyormuşsun gibi :18: inşallah bir gün sürpriz yapmak nasip olurrr :emzirme:
üzülme canım sadece sen değilsin ben 2 yıldır bekliyorum bebişimizi her ay gelicekmiş gibi heyecanlanıyorum olmadığı halde onunla herzaman konuşuyorum onun beni istediğini biliyorum çünkü biz onu çok istiyoruz sadece bekle anne zamanı var dediğini hissediyorum ama onu hep bekliyorum hergün her dakika her an varmış gibi gelicekmiş gibi isimlerini koyuyorum begenmiyoruz değiştiriyoruz ona isimleriyle sesleniyorum gel artık annecim lütfen gel diyorum onu çok seviyorum yok ama var inanıyorum üzülme lütfen olur inş. hepimizin bekleyen herkesin inanalım yeter
mevlama sığındım ondan diliyorum bir gün elbet ben de müjdeler vereceğim Allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın..

bende 9yıllık evliyim ben de istedim çocuğumun olmasını ama olmuyor bu aksam yine ağladım benden sonra evlenenlerin çocuklarını gördüm.kendimi o kadar çaresiz okadar eksik hissettim.herkes çocuğundan bahsederke ben susuyorum çünkü bnm çocuğum yok buda beni mahvediyor.artık topluma girmekten nefret ediyorum herkes çocuğuyla ilgilenirken ben onları izliyorum.bu sınav çok acı veriyor.rabbim yardımcımız olsun duadan unutmayın ne olur.....
Allah yardımcın olsun asla pes etme ben sürekli duyduğum bitkiselleri deniyorum ve bol bol dua ediyorum bir gün illaki olacak Rabbime güveniyorum
BİRAZCIK KENDİMDEN SÖZ EDEYİM ARKADAŞLAR 36 YAŞIMDAYIM 8 YILIK EVLİYİM ERKEK İNFERTİLİTESİ OLARAK ÇIKTIK TEDAVİ YOLUNA AMA İLERLEYEN ZAMNLARDA BAŞKA SORUNLARLADA KARŞILAŞTIM 5 DEFA TÜP BEBK DENEDİK AMA MALESEF OLMADI
aramıza hoş gelmişsin geç bir cevap oldu ama ancak gördüm inşallah tüm zorlukları bir bir yenersiniz erkek infertilitesi için sorun devam ediyorsa size bizzat denediğim ve sonuç aldığım bir şey hakkında bilgi vermek isterim eğer devam ediyorsa bana özelden msj atın olur mu? Allah tez zamanda evladınızı göndersin inşallah
TatLım senin konun nereye taşınmış buLamadım :S yasin okunmasını istemişsin bende okuyacağım senin için...Rabbim inşaLLah en kısa zamanda sana we senin durumunda oLanLara hayırLı sağLıkLı ewLatLar nasip eder,dua edeceğim hepinize..
:S yasinim tamamlandı Allah razı olsun okuyan okumayan herkesten

Artık beklemek acıtmıyor sadece gelmeyeceğini bilmek yüreğimi tuzla buz etti... Sensiz bir ömür hayal etmek bile zor iken sensiz olmaya alışmam gerekiyor... Bebeğim biz seni ne çok istedik ve ne çok sevdik.... Hayalin bile bu kadar kıymetliyken senin kıymetini düşünemezdim ama artık kilit vurdum yüreğime kimselere anlatmayacağım seni, sana olan özlemimi ve içimdeki fırtınaları artık susma zamanı meleğim... Artık sessizliğinin içinde sellere kapılma zamanı.... Sen gelmiyorsun belki de en doğrusu seni unutma(!) zamanı..... :18:

canım merhaba.sakın ümidini kaybetme.benim işyerinde bi ablamın 10 sene çocuğu olmadı.5kez tüp bebek yaptırdı tutmadı.türkiyede gezmediği doktor kalmadı.olmadı.en sonunda bütün tedavileri bıraktı olmazsa olmaz napıyım dedi.bide ona sarımsak yutmasını söylediler.her akşam yatmadan önce 1diş sarımsağı suyla yutmaya başladı.merak etme ağzın kokmuyo,kesmediğin için.bütün yutuyosun.neyse 3ay içinde ilk çocuğunu doğurdu. ve 1er yaş arayla 3çocuğu oldu.herşeyin bi zamanı var.okadar tedavi gör tüp bebek yaptır 10 sene olma,sonra kendi kendine normal yolla 3çocuğu birden oldu.herşeyin bi zamanı var ben buna inanıyorum.bende sarımsağa başladım bu arada 2gündür yutuyorum.1ay devam edicem

Artık beklemek acıtmıyor sadece gelmeyeceğini bilmek yüreğimi tuzla buz etti... Sensiz bir ömür hayal etmek bile zor iken sensiz olmaya alışmam gerekiyor... Bebeğim biz seni ne çok istedik ve ne çok sevdik.... Hayalin bile bu kadar kıymetliyken senin kıymetini düşünemezdim ama artık kilit vurdum yüreğime kimselere anlatmayacağım seni, sana olan özlemimi ve içimdeki fırtınaları artık susma zamanı meleğim... Artık sessizliğinin içinde sellere kapılma zamanı.... Sen gelmiyorsun belki de en doğrusu seni unutma(!) zamanı..... :18:
canım ya çok fena oldum okurken inşallah sen vazgeçmişken gelirde sürpriz olur sana dualara devam canım rabbim şimdi vermiyorsa muhakkak bir hayır vardır içinde... umarım bu yazdıklarını gülerek okuduğun günler görürüz canım...

Geri