Bedava Kontür yollanıyor

Bende Turkcell in her yöne 500 dk kontür tarifesini kullanıyorum. aylık 37 tl. Yanlız kampanyaya katılmak için Devlet Memuru olmanız gerekiyor. Ben erkek arkadaşım üzerinden bu kampanyaya girdim.

Türkcell 500, avea-telsim 500, sabit hatlar 500 dakika şeklinde.

Bedava kontör mü :S Vala benimde bu konuda şikayetim var, hatta az önce vodofone bayisine gittim. İndirimli listemdeki kişlerle 5 dk 1 kontöre niye konuşamıyorum diye. Adamın bana verdiği cevap şuydu: artık vodofone o tarifeleri kaldırdı, 5 dk 1 kontöre konuşmak için 100 üstü kontör yüklemek gerekirmiş.

Ben fazla telefon trafiğin sevmem günlük konuşma faslım bir annem ve kızkardeşimdir :) Başka türlü aramam, aranırım :D:D Bunada kontör yetiştiremez oldum, yaptığım araştırmalara göre; kullandığınız numarayı değişmeden bir başka operatöre nakil olursanız, 6 aylık her yöne bedava kısıtlamalı bedeva tabi seçenekler, kampanyalar sunuluyor.

Örneğin; vodofone'den Avea'ya geçiş yaparsanız, aylık 250 kontör yüklediğiniz takdirde her yöne belirli bir süre bedava hakkınız var, bu bütün operatörler için geçerlidir. Ha diyelim ki o 6 aylık kampanya süreciniz bitti, yine başka bir operatöre aynı numaranızla geçiş yapabiliyorsunuz. :D:D Vallahi ne denir ki ben düşünüyorum madem vodofone böyle birşey yaptı, bende artık seyyar satıcı gibi aynı numarayla gezerim bedavaları kullanırım :D kaşındılar çünkü :D
Bu tarifeler zaten hep ayni kalmiyorki,surekli degisiyor,tam numarami tasidim,rahatim derken,onunda tarifesi degisir,bu da boyle surer gider.

Cidden diğer operatörlere gecmenin avantajı fazla oluyo. Numaram avea ydı. Turkcell e gecırdım 4-5 ay once. her 100 kontör yuklememde 1000 kontör gelıyodu. 4 ay doldu tekrar avea ya gecırdım bu seferde 100 yuklememde avea içi 150 dk, her yönede 250 dk gelıyo. Ama cabuk bitiyo:hıms:. Bu kez kalıcıyım ama avea da.

Geri