bekar kızlar koşun :) en güzel gelinlikler

dettttttttt kaşınma :D:D

sende kızların gelinliğini çalma ozaman hem annem bana değil sana kızar naberrrrrrrrrr :seker: selamda söle selamda söle :A:A:A

kızz kıyamam ben sana ezemem zati de ama kavga çok kuvvetliyimdirimmm hee kaç tane kişi yoldum şu yaşıma kadar :haha: ama korkma sen benim kardeşim olduğun için sana iyilikle yaklaşacam :D:D

dettttttttt kaşınma :D:D

sende kızların gelinliğini çalma ozaman hem annem bana değil sana kızar naberrrrrrrrrr :seker: selamda söle selamda söle :A:A:A

kızz kıyamam ben sana ezemem zati de ama kavga çok kuvvetliyimdirimmm hee kaç tane kişi yoldum şu yaşıma kadar :haha: ama korkma sen benim kardeşim olduğun için sana iyilikle yaklaşacam :D:D

Aleyküm selam aynen bunlarıda söyliyecem sen görürsün günün Asi hahaha

Bu arada bende kavgayı pek sevmem ama olursa bende çok iyiyimdir hahaha Senin gibi yolmam, kendi kendilerini yolmalarını sağlarım hahaha

Bende sana bunu yapmıyacam nede olsa kardeşiz ciğer işte napcan hahaha

Hepimiz kardeşiz bu kavga nediye... Mahsun Abi'ye slm barışa devamm :muz:

:haha: ayyyyy çok yaşa sen emi yaaaaa. kıyarmıyım kız ben sana.
anneme selamı mı söle ama bunları söle dettttttttdetttttttttttt :sinirli:
:muz::muz:

392124d9c8028a7b01.jpg
bundada gözüm kaldı :D:D

Belen ve Tuğçe mi, onlarda kim yoksa şu arkamdan "gelinliklerimizi ver" diye bağırarak koşan üstleri başları dağınık hatta birinin ayakkabısı düşmüş olan, iki kızdan mı bahsediyon hahaha Ohoo sen ayakta uyu ben onları alt ettim, gelinlikleri ellerinden aldım kaçıyom bile hahaha Hadi bana müsade peşimdeler az kaldı nefes nefeseler birazdan yere düştüklerinde gelirim yine hahaha Yatatin tötülüt yatatin :A:A

hahaha canım benim hayatta vermem gelinliğime ben hem ben hepinizden önce evleniyorum anaaaaaa anaya bakın gııı :D:D O gelinliği yırtarım kimseye vermem bend egiymem olur biter ama benden başkası giyemez anaaamm noliii bana :deli:

Geri