Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

eeee başka deneyimleri olanlar yokmuu bekliyorumm
canım ben 3 çocuk annesiyim 19 yıl önce bebeğim olmuyor diye bana yaptılar:(evlendim 2,5 yıl bebem olmadı
kaynanam doktora götürdü doktor çocuğu olur ama henüz yaşı küçük yaşını beklicek dedi kaynanam inanmadı 2,3 gün sonra beni halasının evine götürdü orda belimi çektiler ve sonra şişe çektiler. çekilen şişelerin yeri hem bir hafta ağrıdı hemde morardı ve bana 3 gün çaya katıp içmem için konyak verdiler bunu iç dediler ..... belim çekildi,şişe çekildi,konyak içildi ama benim bebeğim olmadı:( ama doktorun söylediği gibi 18 yaşımı doldurunca hamile kaldım yani çektim acılar boşa gitti ben başımdan geçeni anlattım yorum senin :)

sağol canım paylaşım yaptığın için merak ettim sadece nasıldır nedir filan tabiiki öncelik dr ama insanlar bi yerde caresiz kalıyor ve yapmam dedikleri şeyleri bile yapabiliyorlar belki bazıları için bu vesile olmuştur bilemeyiz herşey Allah tarafından Allahım uygun zamanda versin inşallah ve hayırlı bi şekilde

Kizlar bende 2 hafta once hacamat yaptirdim bakacaz artik ise yaricakmi yaramicakmi bana yapan kadin bir cok kisinin oyle hamile kaldigini soyledi..

hacamat ne yaww maruz gör beni anlamadım :)

:) tamam cnm anlatiyim simdi...bardak vurmayi biliyorsun degilmi?? Ayni o yonteme benziyor fakat bardak degil boyle pompali kupa var onunla hastaligina gore uygulaniyor derini icine cekiyor daha sonra jilet gibi bir seyle cizik atiyor sonra yine pompaliyor..icindeki butun pis kani aliyor boylelikle benim belime yapti boynuma birde kalbimin arkasina..birde yumurtalara fakat ordan kan almadi..bana birde ev icin pompa vrdi iliski oncesi 20saniye yumurtalara uygulamam gerekiyor yollar acik olsun diye iste budur:)

sağol canım paylaşım yaptığın için merak ettim sadece nasıldır nedir filan tabiiki öncelik dr ama insanlar bi yerde caresiz kalıyor ve yapmam dedikleri şeyleri bile yapabiliyorlar belki bazıları için bu vesile olmuştur bilemeyiz herşey Allah tarafından Allahım uygun zamanda versin inşallah ve hayırlı bi şekilde
aminnn rabbim evladı olmayan ve isteyen herkese hayırlı evlat versin inşlh:)

Geri