Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

selam. bel cektirmeylemi hamile kaldiniz acaba?

tarif etsene tam olarak nasıl yapılıyor...

valla bende yaptırdım karnımı ovaladı bastırarak biyağ sürdüm sonrada ayaklarımdan tutup salladılar oay hem klomen kullandım çatlatma iğnesiyle hem onu yaptım hamile kaldım hangısının faydası oldu bilmiyom ama 2 aylıkken düşük yaptım sonrada 1,5sene oluyo gene tedavı oldum tüp bebek yaptım olmadı boşum yanı gene çektirmeyı düşünüyom hayrlsı artık...

ben bu yöntemi biliyorum. bence ön yargılı olmayın sadece inanmakla alakalı bişey. benim bi tanıdığım çekiyor ve 100 defa çektiyse en kötü 80-90 başarı oranı ve küp falan da yok yani. hatta gelen bi arkadaş hamile kaldı ve doğan cocuk için doktor mucize dedi. diyeceğim o ki inanmakta fayda var eğer gerek duyuyorsanız doğru kişilerle muhatah olun ve inanın.

merhaba bende hamile kalamıyorum ve bel rahatsızlığım var bundan olabileceğini düşündüm Ankarada bel çeken birini arıyorum sizin tanıdığınız nerede acaba?? yardımcı olursanız sevinirim Allah razı olsun

hili

merhaba kızlar bende karnıma yeni sabun sardırdım sonuc ne olcak bilmiyorum ama ebe ye gıtmeden önce bi tek ben yaptrdım sanıyodum yazılarınızı görünce şaşrdım umudum daha cok artı inş rabim dileyen herkese gönlüne göre verir gitiğim ebe elini karnıma koydu bana adet düzensizliğim oldugunu söyledi diğer şkayetlerimde çok şaşrdım doktorun ekranı var ebenin tecrübesi:) inanın hala şokunu atlatamadım eğer olursa yazıcam yine

Arkadaşlar benimde 3 yıldır cocugum olmuyor.Önce göbeğin düşmüş dediler,gittiğim kadın göbeğin düşük değil kasığını cekicem dedi.Adetimin 2.günü gitcem inşallah bi sonuç çıkar.Birazda korkuyorum Allah yardımcımız olsun artık

ankara da bağlum da da varmış bel çeken bi kadın. bağlum eski belediye binasının yakınlarında oturuyormuş. ben de düşünüyorum gitmeyi

Geri