Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

arkadaşlar bel çekme diye açmıştım konuyu ama daha çok kasık çekme diye biliniyo yani hamile kalmak için iyi bilen tecrübeli birinin yapmasında fayda var tabi sabunla yada yağ ile kasığı yukarı doğru ovmak kaydıyla yerine getiriyorlarmış sonra kuşakla sarıp 3-4 gün neyse ayakların yüksekte olmak koşulu ile dinleniliyormuş..Uygulayan varsa bizimle paylaşabilir..:????"

arkadaşlar baştan sona forumu okudum belini kasığını çektirip hamile kalan olmamış sanırsam ..çok kişiden duydun brinci ağızdan öğrenmek istiyorum gerçekten de faydası var mı..

Mrb arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim bugün hatta 2 saat önce belimi çektirdim çeken bayan cok kişinin çekiyormuş cogu da hamile kalıyormuş 3 ay önce çekmiş bana tavsiye edenin 2 aylık hamile bi umut deyip çektirdim ama bardakları yapmadı düz sırt üstü yattım sonra boynuma bişey bağladı ayağıma birini oturttu sonra boynumdan çekti ilkinde kendimi kastım olmadı sonra tekrar yaptı oldu dedi ovalayıp yakı yapıştırdı 2 gün yatacam inş işe yarar ;)

Ya bende hamile kalmak istiyorum ama 1bucuk senedir evliyim ananem ve annem belini cektirmeden hamile kalamamis bende hic korunmadim ama hamile kalamadim banada yardımcı olabilrmisiniz lütfen :):)

Salam arkadawlar ben yeni uye oldum bende bel cekdirdim ama hic siz dediyiniz qibi etmediler bana

evet bel cektrme var benm yengem 1bucuk sene hamıle kalamadı ne abımın ne yengemn ıkısınınde bı sorunu yoktu daha snra yengem memleketne gıttı orda belını cektrdı daha sonra geldıgnde aradan 1 2 ay snra hamle kaldı tbı hersey ksmet Allah ne zaman verrse ozaman olur

evet bende duydum arkadaslar yaptırdım ama sonuc ne olur bilmiyorum...allah herkeze nasip etsin bebek sevgisini

Merhaba hanimlar,
Ben tup bebek denedim olmadi yarin sabunla belimi sardiracam.hamile kalanlar varmis.3 ay kadar sonra tup bebek denemeyi dusunuyorum.ondan once herseyi denemek istiyom.

Merhabalar hanimlar
Bende çok duydum ama ne bi adres var ne bir telefon nasil bulacagiz bu isi yapan güvenilir insanlari

Meraba arkdslar ben yeni katıldım aranıza böyle bişi duydum ama aylardır erteliyordum korkudan ama artık dayanamadım yarın yaptiracagim ama korkuyorum benim Teyzem annem öyle hamile kalmış korku var ama

Geri