BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

...

bayanlar ben diyete başladım aynı zamanda yürüyüşte yapıyorum 15 gün falan oldu karın bölgemde 3 cm incelme var benım kemer titreşimli ders çalısırken takıyorum 40 dk sonra gün içerisinde yine bi 40 dk daha takıyorum bence faydası var çünki kremle masaj veya kalın tuzla masaj yaptıgında bile incelecegini söylüyolar kemer titretiyo resmen

Arkadaşlar yanında düzenli egzersiz ve diyetle beraber işe yarayan bir şey ama ben hem yaglı bol karbonhidratlı şeyler yiyim hemde kemer kullanıp yakarım diye bir şey yok öyle bir kemer daha üretilmedi :)

meraba ben acura marka zayıflama kemeri kullanıyorum kullananı iki hafta oldu göbeğimde ciddi anlamda sıkılaşma var günde iki kez 10 ar dakkalık seasnlarla tafsiye ederiim yanlız tek başına yetmiyo yemenize dikkat edip biraz da yürümeniz şart inanın bana çok işe yarıyor..

Arkadaşlar kemerin işe yaraması için öncelikle nabzınızı dakikada 120 ve üstüne çıkarmalısınız. En etkili kulanım yolu budur. İp atlama mantığı ile aynıdır. Ayrıca kemer çalışıyor vaziyetteyken karın kaslarınızı çaloştıran hareketler yaparsanız daha iyi olur. Kısa ve kesin çözüö

Yazinizi nette dolasirken tesadufen gördüm. Sunu soylemeliyim ki ben zayiflamakemeriyle hizli bir sekilde zayifladim.tabiki de birazda az yiyerek oyle cok kendimi sikmadim sadece normal yememden cok ufak bir fedakarlik ettim ama bikmadan usanmadan masaj kemerinide taktim. Sabah aksam sadece on dakika yaglari parcalamaya cok etkisi var sonuc olarakda sekiz kilo verdim sadece bir bucuk ayda 67 kilodan59 a düştüm.duzenli kullanin farki goreceksiniz.

Arkadaslar termal kemer var bende babamda belinde 4 tane fitik var belki belini hfifletir diye taktirdim babam ayni zmanda seker hastasi insulin den dolayi asiri kilosu vardi 58 benden pntolonlari bir ay termal kemer sayesinde gobek eridi kalca eridi suan 44 beden de beli icin kullandik ama zayiflatti bende kullaniyorum suan 15 gunde 1 kilo verdim surekli takmiyorum ben

ben 2 ay önce iyi bir markadan inceltici korse aldım. Başlarda güzel gibi geldi ama malesef pek bir faydasını görmedim şuana kadar yememe de dikkat ettim. O nedenle sporsuz işlerin yürümeyeceği kanaatindeyim. Benim gibi kardiyodan nefret edenler için bir program keşfettim. Adı fit in class. Bu sistem ile farklı salonlarda zumba pilates yoga gibi farklı grup derslerine katılabiliyorsunuz. Ek ücret ya da fazladan hiçbir para da vermiyorsunuz aldığınız aylık üyelik dışında. Üyeliği de şuan galiba kampanyalıydı. Açıkçası öneririm İstanbulda olanlara. Korseden kemerden çok daha ucuz

Geri