gebe
  1. Barbie.Melike

Barbie.Melike Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Barbie.Melike tarafından paylaşıldı.

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?

2. Lorababy

Lorababy Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm ben 5aydır uğraşıyorum kolay kolay olmaz yumurtlama gününde olmadıysa zor

3. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.179
    Ödül Puanları:
    113
    Genel hesaplayıcılar muhetemel ovülasyon günlerinizi hesaplar..Her dönem gebe kalmak mümkündür .Yumurtlamanız sandığınızdan erken yada geç olmuş olabilir..Ovülasyon günlerinizi belirlemenin en kolay yolu test kullanmanızdır.Dileyen her bayanın anne olması dileğiyle..

nninci bunu beğendi.
  4. nninci

nninci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar merhaba 20 haziranda hamile kaldım beş haftalıkken kimyasal gebelik yaşadım bebeğim düştü 29 temmuzda hastaydım yani kanamam gelmişti 6 gün sürdülten sonra bitti simdi 1 eylülde regl oldum 6 eylülde bitti o akşam eşimle bitlikte olduk içime boşaldı 2 3 gece üst üste böyle yaşadk kendimi çok halsiz hissediyorum acaba tekrar hamilemiyim adet bittiktem sonra hamile kalınırmı yardım edin

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.179
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..(Her dönem gebe kalmak mümkündür )

6. nninci

nninci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adet düzenim vardı ama kimyasal gebelik yaşadgm için bu ay gecikmeli grlmişti cokta istiyorum yani inşallah hamileyimdir bazen yumurtlama erkende olabiliyomuş

7. nninci

nninci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kasık agrım var iştahsızlık var baş dönmesi birazda

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.179
    Ödül Puanları:
    113
    Dediğim gibi bu kadar erken belirti olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftası başlar. Bir dahaki mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.

9. nninci

nninci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam teşekküt ederim saolun

10. Mylovenaimk

Mylovenaimk Forum Okuru

Kizlar yarim edin. Kac gundur dusunmekten kafayi yiycem. Adet duzensizliginden tedavi oldum. Doktor son kontrolde sıkınti yok artik dedi. Tedaviyi biraktiktan sonra adete 1 gun kala kan testi yaptirdim ama negatifti. Adetim 8 gun gecti. Kimisi gec dollenme olmustur diyo. Sol kasigimda arada igne batmasi gibi oluyo. Beyaz akintim var yogun bi sekilde ve arada pembelik de oluyo. Sizde umut var mi hamile miyim.

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.179
    Ödül Puanları:
    113
    Her mens gecikmesi gebelik değil.Hekime görünmüşsünüz + hcg testiniz negatif.Bir kaç gün içinde mensiniz başlamaz ise tekrar test yapın.

12. nninci

nninci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba belirtilerim beni doğru yola götürdü hamileyim bugün doktora gittim kesem gözüktü ama bebişim daha gözükmedi 1 hafta sonra tekar gidicem 6+5 haftalık hamileyim bebeğin geç gözükmesi normalmi

13. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.179
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, gebeliğiniz hayırlı olsun. Gebeliğin 5-6. haftası kese görülür bebek görülmez. Panik yapmayın.İlerleyen haftalar da bebeğinizi görüceksiniz. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.. Sorunuzla ilgili ayrıntılı bilgi için linki ziyaret edin..

Bebek Ultrasonda Ne Zaman Görülür ?

14. Kafasi karisik

Kafasi karisik Forum Okuru

Merhabalar bi sorum olacakti. İki yumurtalikta da kist olan biri hamile kalabklir mi ? Ayrica erkektede idrar yolu enfeksiyonu varken ve iliski sadece surtunmeyle ve camasirlar ve esofmanlar varken ayrica iliskinin ustune yogun bi adet gorulmusse. Cok karisik sordum sanirim ama umarim anlatabilmisimdir derdimi :( yardimci olursaniz cok sevinirim

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.023
    Ödül Puanları:
    113
    :) Neden direkt olarak sormazsınız bir türlü anlamıyorum. Şimdi siz üstünüzde giysileriniz var iken hatta eşofmanlı şevket hocanın eşofmanlarını giymişken, e birde nescafe içmemişsiniz tabi daha uyanamamışsınız sorular sorular sorular :) Hamile kalma riskin yok bende dolandırarak anlattım dimi :D:D

BEYZA21 ve gülümse_melos bunu beğendi.
Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli...
  2. Adetim geçti testim pozitif hamile miyim

Adetim geçti testim pozitif hamile miyim

adetim gecikti test yaptım pozitif çıktı bazen de bulantı oluyor gösümdede ağrı var acaba Hamile miyim yardımcı olun
  3. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  4. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  5. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??

Sayfayı Paylaş