Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Barbie.Melike

Yeni Üye
Üye
Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti
Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?

Genel hesaplayıcılar muhetemel ovülasyon günlerinizi hesaplar..Her dönem gebe kalmak mümkündür .Yumurtlamanız sandığınızdan erken yada geç olmuş olabilir..Ovülasyon günlerinizi belirlemenin en kolay yolu test kullanmanızdır.Dileyen her bayanın anne olması dileğiyle..

Kızlar merhaba 20 haziranda hamile kaldım beş haftalıkken kimyasal gebelik yaşadım bebeğim düştü 29 temmuzda hastaydım yani kanamam gelmişti 6 gün sürdülten sonra bitti simdi 1 eylülde regl oldum 6 eylülde bitti o akşam eşimle bitlikte olduk içime boşaldı 2 3 gece üst üste böyle yaşadk kendimi çok halsiz hissediyorum acaba tekrar hamilemiyim adet bittiktem sonra hamile kalınırmı yardım edin

Adet düzenim vardı ama kimyasal gebelik yaşadgm için bu ay gecikmeli grlmişti cokta istiyorum yani inşallah hamileyimdir bazen yumurtlama erkende olabiliyomuş

Dediğim gibi bu kadar erken belirti olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftası başlar. Bir dahaki mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.

Kizlar yarim edin. Kac gundur dusunmekten kafayi yiycem. Adet duzensizliginden tedavi oldum. Doktor son kontrolde sıkınti yok artik dedi. Tedaviyi biraktiktan sonra adete 1 gun kala kan testi yaptirdim ama negatifti. Adetim 8 gun gecti. Kimisi gec dollenme olmustur diyo. Sol kasigimda arada igne batmasi gibi oluyo. Beyaz akintim var yogun bi sekilde ve arada pembelik de oluyo. Sizde umut var mi hamile miyim.

Geri