Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Her mens gecikmesi gebelik değil.Hekime görünmüşsünüz + hcg testiniz negatif.Bir kaç gün içinde mensiniz başlamaz ise tekrar test yapın.

Arkadaşlar merhaba belirtilerim beni doğru yola götürdü hamileyim bugün doktora gittim kesem gözüktü ama bebişim daha gözükmedi 1 hafta sonra tekar gidicem 6+5 haftalık hamileyim bebeğin geç gözükmesi normalmi

Merhaba, gebeliğiniz hayırlı olsun. Gebeliğin 5-6. haftası kese görülür bebek görülmez. Panik yapmayın.İlerleyen haftalar da bebeğinizi görüceksiniz. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.. Sorunuzla ilgili ayrıntılı bilgi için linki ziyaret edin..

Bebek Ultrasonda Ne Zaman Görülür ?

Merhabalar bi sorum olacakti. İki yumurtalikta da kist olan biri hamile kalabklir mi ? Ayrica erkektede idrar yolu enfeksiyonu varken ve iliski sadece surtunmeyle ve camasirlar ve esofmanlar varken ayrica iliskinin ustune yogun bi adet gorulmusse. Cok karisik sordum sanirim ama umarim anlatabilmisimdir derdimi :( yardimci olursaniz cok sevinirim

Merhabalar bi sorum olacakti. İki yumurtalikta da kist olan biri hamile kalabklir mi ? Ayrica erkektede idrar yolu enfeksiyonu varken ve iliski sadece surtunmeyle ve camasirlar ve esofmanlar varken ayrica iliskinin ustune yogun bi adet gorulmusse. Cok karisik sordum sanirim ama umarim anlatabilmisimdir derdimi :( yardimci olursaniz cok sevinirim

:) Neden direkt olarak sormazsınız bir türlü anlamıyorum. Şimdi siz üstünüzde giysileriniz var iken hatta eşofmanlı şevket hocanın eşofmanlarını giymişken, e birde nescafe içmemişsiniz tabi daha uyanamamışsınız sorular sorular sorular :) Hamile kalma riskin yok bende dolandırarak anlattım dimi :D:D

Merhaba , sorularınıza sırasıyla yanıt verelirm. 1) Kist türüne göre gebe kalmayı engelleyebilir 2) Erkekteki enfeksiyonun şiddeti + kullandığı ilaçta gebe kalmayı zorlaştırabilir. 3) Üzerinizde kıyafet varken, sürtünme yoluyla birlikte olmanız sonucu gebe kalmazsınız.+ Mensiniz gerçekleşmiş evham yapmayın gebelik söz konusu değil..

Geri