ben bişey yapmadım

gothic kız

Aktif Üye
Üye
ben bişey yapmadım
ya arkadaşlar ben bu sene liseye yeni başladım çok mutluydum taki onun yüzünden.
sınıfta bir kız var ismini söylemiyeceğim bu kız bana okulun ilk gününden itibaren bana gıcık oluyor ben oysam o kıza merhaba bile demedim gelip slm demedim bana kötü davranıo benim hakkımda millete karşı kötü kötü konuşuyor ben ne yapacağım bilemiyorum mesela sınıfa karşı iyi davranıyor bende kimseye gidip derdimi anlatamıyorum yardım edin lütfen yalvarıyorum lütfen bıktım onun yüzünden arkadaşlarım bana kötü davranıyo.

lisede böyle sorunlar muhakkak oluyor, kendisini şuan herkese iyi gösteriyor seni aralarından seçmiş sana kötü davranıyor böyle reislenen çok olur lise ortamında.Benden sana tavsiye sana argo konuşmadığı sürece karşılık verme.Bırak seni ezik görüyorsa görsün.Öylelerin sonlarını herkes biliyor.Çocukça davranıyor şuan o,sen şuan o kız yüzünden okula bile gitmek istemiyorsundur ama imkanın varsa ve yaşıtınsa çek kenara konuş neden böyle davranıyorsun diye belki mantıklı bir açıklaması vardır.Eğer yokta sınıfta herkesin ondan korkmasını istiyorsa orası başka durum idareye kadar gider.Umarım başın ağrımaz daha 1 ay oldu okul açılalı...

bol bol zikir et, süphesiz ALLAH c.c. dayananin sirti yere gelmez. Insanin Allah c.c. gibi bir vekili olsun

EL AZÎZ: AzizMağlup edilmesi mümkün olmayan galip
günde 94
Düşmanlara galip gelmek için okunur.
Ya Aziz ismini zikreden kişi, kendini insanlara sevdirir. İşi ve istekleri geri çevrilmez. Hem insanlara, hemde ruhanilere karşı sözü geçen, itibar sahibi bir kişi olur. Ya Aziz okuyan Kimseye muhtaç olmaz. Hergün evden çıkarken, 94 defa Ya Aziz ismini zikreden dünya ve ahirette bahtiyar olur.

alinti

ya teşekkür edeerim dediğin gibi okula gitmek derste sözlüye kalkmak istemiyorum çünkü bişeye cevap verdiğimde hele birde o cevap yanlışşa başlıo hocam bu bu soruyu yanlış yapmış falan demeye birde en yakın arkadaşımla aramı açmaya çalışıyor nasıl diyim işte biz konuşurken yanımıza gelip bnm yakın arkadaşıma sana özel bişey dicem die bnm hakkımda dolduruyo napıcam bilemiyorum ama senin dediğini yapıcam ve onunla konuşucam ne olursa olsun konuşucam

Sana karşı bir tavrını ya da bir açığını bul ve herkesin içinde kibarca hesap sor, benimle bir derdin mi diye sor. "Hayır derdim yok" cevabını alıncada "neden beni sürekli takip ediyor ve gözünde büyütmüş, bana karşı düşmanlık besliyorsun" diye sor. En azından bu durumdan haberdar olmıyanları uyandırır ve herkesin bakışını onun üzerine toplarsın ve oda senin bunları bildiğini anlar. Ayrıca bunu dert etme; eminim ki ondan üstün olduğun konular vardır ki, nedensiz sana takmış, içinde ki kıskançlığa yenik düşmüş:)

yav nee konuşacakk yolsun saçını başınıı gök gürlemezse kul allah allah demezzz bu tipler bu dilden anlarr bi defa konuş baktın olmuyo al façasnı aşşaa hahaha ciddiyim bak güldüğüme bakma bişe yapmadığın halede neyin hırsı bu sana karşı canı dayak istiyoo

yav nee konuşacakk yolsun saçını başınıı gök gürlemezse kul allah allah demezzz bu tipler bu dilden anlarr bi defa konuş baktın olmuyo al façasnı aşşaa hahaha ciddiyim bak güldüğüme bakma bişe yapmadığın halede neyin hırsı bu sana karşı canı dayak istiyoo

hahahaha yanii bencedeee sacini basini yolll:D o kim oluyormusss :D

bak birde şöyle bir problemi olabilir canım, belki tanıdığınız ortak bir erkek arkadaşınız varsa bundan dolayıda çekememezlik olabilir.Dediğim gibi lise ortamında çok oluyor böyle tartışmalar,takıntılar.Ayrıca bazı kişilerin eksikleri olunca başkalarına sararlar,konuş ve konuştuktan sonra neler oldu bizi de haberdar et..

yarın konuşucam bo kızla size söz veriyorum ki dicem ki ben sana bişey mi yaptım,eğer yaptıysam söyle ki bende bileyim eğer ben sana bişey yapmadıysam neden böyle davranıyosun diye sorucam söylediklerinide size %100 söylücem yorumlar için saolun...

okuldan sonra arkadaşım birgülle(bir daha asla konuşmayacağım arkadaşım ile)otobüs bekleyeceğimiz yere gidiyorduk bu gıcık kızda arkamısdaydı otobüs beklediğimiz yerde oturmak için yerler var bizde birgül ile orya oturucaktık birgül oturdu bende oturacaktım birde baktım o oturdu ben de oturdum şonuçta benim onunla bi sorunum yok neye oturdum bi baktım bu çantayı aldığı gibi başka yere gitti bende birgüle dedimki ben bu kızla konuşucam gittim kızla konuşmaya dedimk'ben sana bişey mi yaptım neden böyle yapıyosun'o bana ne dedi peki git otur oraya tamam mı diyerek bağırdı 'bende ya ben sana ne yaptım bi merhebe bile dememdim neden böyle yapıyosun falan dedim'o da bana dediki ''keyfimden tamamı dedi'' o sırada birgül gülerek geldi tabi oda birgüle gülerek al şunu başımdan der gibi beni gösterdi.
bende gittim tekrar oturdum yerime.

ya arkadaşlar bakın konuşuyorum rezil oluyorum ya bu kız felaket bişey pizliğin teki ya eğer birgül gelmeseydi en azından rezil olmazdım yani salak herşeye burnunu sokuyo aptal ya arkadaşlar affedersiniz çok sinirliyim ağlıyorum ya resmen nolur bana bi çare bulun başka kimseyle paylaşamıyorum derdimi birgül desem hemen gidip yetiştiriyo lütfen yardım edinn.
:cry::cry:

Geri