Ben Küçükken ....... Sanıyordum ???

çocuk aklı patateslerin de meyve gibi dalda bittiğini sanırdım..Ne zaman toprağın altından çıktığını gördüm.O zaman dumur oldum.Haritalarla tanışmamışken daha dünyada bir kaç ülke olduğunu var sanırdım..Ne zamanki haritalarla tanıştım o vakit de gerçeklerle yüzleşmiştim..:laugh:

Kücükken ünlülerin hep Tv´de yasadigini saniyordum, hatta bir kanalda reklam girince diger kanalda ayni ünlünün filimi cikinca diyordum hiza bak ne cabuk üstünü degisip o filme gecti :S ne safmisim ben yawww :D:D

Ben küçükken ezanı Allah okuyor zannediyordum, hatta bir keresinde minarenin birinde bir imamı ezan okurken görünce Allah'ı gördüm sanmıştım.

ben küçükken çeyizin sadece bi sandığın içine konulan şeylerden ibaret olduğunu sanırdım.:D:D

ben küçükken bizim arabanın modelinden ve aynı renginden nerde görsem kapısına yapışır, bizim araba zannederdim :)

salonumuzdaki sarmaşıktan ve geceleri sokaktan geçen bozacıdan ölesiye korkardım.
"boooozaaaa" sesini duyar duymaz ağlayarak koltuğun altına kaçar sesi uzaklaşana kadar çıkmazmışım. en sonunda inip adama söylemişler bu sokaktan geçme çocuk korkuyo diye :D:D o yaşta garibanı ekmeğinden etmişim :D:D

bide yaramazlık yapınca seni sarmaşığa veririm derlerdi donup kalırdım çok korkardım salondaki büyük sarmaşıktan :)

ben kücükken büyüyünce herseyi yapa bilirim ve cok mutlu olurum saniyordum.
Ama öyle deyilmis, kendi kararlarimi kendim verebilsemde, bu mutlu olmaya yetmiyormus...

Geri