benden her eve lazım :)))))

M

Misafir

Forum Okuru
benden her eve lazım :)))))
valla madem özel yetenekse bende en büyük hobim ve yeteneğimi paylaşayım sizlerle:)
bende sabun meraklısıyım evde kendi imalatım olan sabunlarım var:Dartı sabun koleksiyonum var helede saf yeşil sabun hastasıyım ve koleksiyonu8mdaki sabunlarıma asla kimseyi dokundurtmam evde sabun olmazsa bile kimse korkudan kullanamaz :D:Dartı eskiyen yada küçülen yada büyük gelen kıyafetleri çamaşır suyu deyen kıyafetleri yeni baştan tasarlar ortaya bambaşka bir kıyafet olarak çıkartırım gerçi bu konuda dokdora yaptım:pbizim ailede kıyafetine yanlışlıkla bi zarar gelen yada ev dekorunu beyenmiyenler peşimde haa bu arada ev dekoruda benden sorulur:D:Dartı kendi çizimlerim var :)sadece mutfakta beceriksizim yaptığım yemekleri korkudan kimse yemez hoş yemek yaptığımda yok yaa:D:Deeee ne kadar yetenekliyim dimi:rolleyes:tam evlenilecek kızım dermişiiiimmm:D:D

Ce: benden her eve lazım :)))))

gercektende evlenecek kiz sin daha ne istyiorlarr yemegide bizden meleklerinden örenirsin olur biterr,,desene sende 1oparmakta 10 marifet varr

Ce: benden her eve lazım :)))))

sabunlar ne güzel ya..benimde birzamanlar öyle bir koleksiyonum birde peçete koleksiyonum vardı amaa şimdi nerede hatırlamıyorum bile..kesin annem kullanmışıtr hepsini:D
hamarat kızımız boşuna taliplere demiyoruz ev araba diye..

Geri