Benım dünyam

Konu, 'Çöplük' kısmında Minera tarafından paylaşıldı.

Benım dünyam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya

Dünya

Kadınla tabir edilir. Dünya oyun ve eğlenceye, türülü türlü hallere, insanoğlunun karşılaşacağı durumlara, Dünyanın çirkin bir surette görünmesi Allahü Teala'nın inayetine, Dünyaya meylettiğini ve sadece dünyalık istediğini görmek değeri az olan şeyi değğerli olan şeye tercih etmeye, Dünyaya sırtını dönmek züht ve takvaya, Onunla sarmaş dolaş olmak ve onu kucakladğını görmek dünyadan istediği...
  2. Ben

Ben

Rüyada yüzde, vücutta görülen benler para olarak yorumlanır.
  3. Kargo - Ben Ve Dünya

Kargo - Ben Ve Dünya

Dünya bana gülümsedi ona karşı dik durdum Onu bulamadan önce hep kaybettim durdum Dünya beni kucakladı ona karşı ezik oldum Bir çok insan arasında kendimi arar buldum Bir gün gelir de ağlarsan ayna önünde beni hatırla Vazgeçti benden tüm dünya Sen tuttun ben bıraktım Bu aşk bizi hep yaşattı Ben tuttum sen bıraktın Ateş bizi baştan yarattı Dünya beni selamladı Almadan Önce ver diye Aşk önce...
  4. "Ben Bilmem Eşim Bilir" Dünyaya Açılıyor!

"Ben Bilmem Eşim Bilir" Dünyaya Açılıyor!

ben bilmem eşim bilir ben bilmem eşim bilir romanya yarışma programları Sevgili melekler, sürekli biz başka ülkelerin tv kanallarında yayınlanan yarışma formatlarını kopyalayacak değiliz ya! Bu kez de bizim yarışma formatımız bir başka ülke tarafından satın alındı. Romanya'nın bir tv kanalı, "Ben Bilmem Eşim Bilir" yarışmasının formatını satın aldı. Yarışma aynı şekilde orada da...

Sayfayı Paylaş