Bepanthol scar jel kullananlara sormak istiyorum bakabilir misiniz?

M

Mariah merkel

Forum Okuru
Bepanthol scar jel kullananlara sormak istiyorum bakabilir misiniz?

Bepanthol scar jel kullananlar melek kadınlar kulübü Bepanthol scar jel nedir forum'da.​

Kızlar malum çok sıcaklarla savaşıyoruz 15 gündür Antalya'ya tatile geldik burada aşırı sivri var ve çocuğumun ısırmadık yerini bırakmamış. Bunun için Bepanthol scar jel alsam iyi gelir mi hem yaraya hem kaşıntısını geçirecek bir krem arıyorum ben de. Onerenler olursa çocuğum için alacağım yoksa kasiyip kanatıyor daha kötü olacak. Bepanthol scar jel kullananlar varsa bu tür yaralar için kullanılabilir mi?

Merhabalar
Genel olarak Bepanthol kremlerin'i ben çok seviyorum. Hem çocuklarım da hem kendim de de kullanıyorum. Bepantholun özellikle pişik kremi ve onarıcı bakım kremini çok seviyorum her gittiğim yerde yanımda taşıyorum sizde bu markanın kremlerini kullanabilirsiniz güvenle. Gerçekten çok hızlı iyileştirici özelliğe sahip bir marka yine ya bepanthol anti scar jel de aynı şekilde yaralara ve özellikle kaşınan yaralara çok iyi geldi söylenmekte. Benim bir arkadaşım sünnet olan çocuğunda bu kremi kullanmıştı dikişleri alındıktan sonra özellikle çok hızlı iyileştirme özelliği gösterdiğini söylemişti. Sizin sorununuz sivrisinek ısırığına iyi gelir miydi galiba? Sivrisineğin ısırdığı yerleri çocuğunuz kaşıyıp yara yaptıysa bu kremin iyi geleceğini düşünüyorum her gün 2 defa yaralı olan bölgeye sürüldüğünde hızlı bir şekilde iyileştireceğini siz de göreceksiniz. Krem boyutuna göre biraz pahalı ama gerçekten etkili bir krem olduğunu söyleyebilirim. Trendyol'da bu krem 20gr fiyatı 83,80TL. İlgileniyorsanız bakabilirsiniz.

Geri