1. merve0334

merve0334 Forum Okuru

BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında merve0334 tarafından paylaşıldı.

merhaba son adet tarihim 05.09.2016 ydı pazartesi günü beta hcg testim 109 çıktı perşembe günü testi tekrarladım 495 cıktı. yani pazartesiden perşembeye 109 dan 495 e çıktı. artış normal mi bu durumda ne kadarlık hamileyim hcg-testi_1452504927.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, Beta Hcg Değerleri iki gün ara ile ölçüldüğünde, önceki değerin iki katı kadar yükselecektir. Dolayısı ile değerleriniz normal görünüyor ve 4 haftalık hamileliğiniz var. Allah hayırlı uğurlu etsin sağ sağlim kucağınıza almanız dileğiyle...

3. merve0334

merve0334 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @SadmiN teşekkür ederim cevabınız için mümkünse bir sey daha sormak istiyorum ilk gebeliğim olduğu için biraz telaşlıyım açıkcası. Yoğun bir karın ağrısı normal midir bu haftalarda

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , gebeliğin ilk dönemlerinde kasık,karın ağrısı gibi yakınmalar normaldir. Ağrılara kanama, lekelenme eşlik eder ise hekime görünün..Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

5. Ikraam

Ikraam Forum Okuru

Mrhba ben yumurtlama doneminde iliskiye girdim yumurtlama gununden 5 gun sonra kan tahlili yaptirdim beta hcg 0,334 cikti hamilelik olabilir mi acaba simdiden tesekurederim .

6. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Hayır bu sonuca göre hamileliğiniz söz konusu değil. Teşekkürler.

7. Aylin fatih

Aylin fatih Forum Okuru

Benim beta hcg 109 çıktı daha adetime 4 gün var siz ce hamile miyim

8. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Her hcg değerine gebelik var diyemeyiz. Görünürde değer gebelik yönünde olsada hekim muayenesi + usg incelemesi ile gebeliğiniz teyit edilebilir. Ayrıca adet gecikmesi olmadan yapılan testin pozitif olması kimyasal gebeliği de gösterebilir. Bu yüzden size tavsiyem beklenen mensiniz de gecikme söz konusu olursa en az 3 günlük tekrar hcg tetsi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar beta hcg 2.40 bu nedir.

kızlar beta hcg 2.40 bu nedir.

beta hcg 2 beta hcg 200 ne demek nedir adetime 5 gün var ve ben grip oldum,ilaç kullanmam içın beta hcg verdm.2.40 cıkmış bi fikri olan varmı?hamılemiym.
  2. Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Kahve falımda ütü şekli çıktı, çok güldük, ne yani yoksa ben ütücüye mi varacağım ? :)))))))))))))
  3. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...
  4. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...
  5. beta hcg 153 çıktı kaç haftalık hamileyim

beta hcg 153 çıktı kaç haftalık hamileyim

Merhabalar,ben 31 Aralık 2016 da kürtaj oldum.dokt verdiği bir fitil yardımı ile de hastalandım yaklaşık 20 gün sürdü.şuan yani 17 ocak 2017 de tekrar hamile olduğumu öğrendim :( beta hcg 153 çıktı kaç haftalık hamileyim.bir ağdet tarihim olmadığı için günümü hesaplayamıyorum.ayrıca bu kadar erken hamile kalmak riskli değil mi??cavap verirseniz sevinirim sevgiler...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş