Beta hcg değerleri değerlendirme

Merhaba değeriniz gebelik lehine değil..Gögüsünüzden süt gelmesi prolaktin yüksekliği olabilir.Hormon tetkiti yaptırmanız gerekiyor..

merhaba
13 aguğtos: 19
15 agustos: 62.1
17 agustos: 127.10
sizce nasıl sonuclar son adet tarihim 13 temmuz. ama normalde düzensizdir adetlerim 42 gunde bir olurum ortalama? sonuclarım daha düşük ultrasonda gözükmeyeceği için daha doktora gitmedim haftaya gideceğim.

merhaba
13 aguğtos: 19
15 agustos: 62.1
17 agustos: 127.10
sizce nasıl sonuclar son adet tarihim 13 temmuz. ama normalde düzensizdir adetlerim 42 gunde bir olurum ortalama? sonuclarım daha düşük ultrasonda gözükmeyeceği için daha doktora gitmedim haftaya gideceğim.

Merhaba ,

Bir çok anne adayı hcg değerine göre gebeliğin normal seyir de olup olmadığını merak ederek araştırmaya koyulur .Hatta kendi araların da istişare yaparlar.Bu değerlendirme yanlış olabilir. Sadece değere bakıp gebeliğin seyri değerlendirilemez. Bu yüzden size tavsiyem hekim kontrolünde olmanız..

Devlet hastanesinde beta hcg 43,4 cikti iki gun sonra yine ozel bir hastanede yaptirdim degerlerim Beta hcg 15.7 cikti hamilemiyim anlamadim

Merhaba ,

8 Ve üstü değerler gebelik olarak kabul edilir. Sizin her iki değer de farklı çıkmış. Ya sağlıksız gebelik yada hastane laboratuvarın dan kaynaklanan bir durum. Hekime görünmeniz de fay da var.

Arkadaşlar 12.gundeyim beta testi yaptrdim 3.hafta:5,8-71,2
4.hafta9,5-750 bunlar ne anlama geliyor . Sonuç negatif ama l..

Mrb.
benim adetime 1 gun var idrar testi yaptim iki tane ikisi de silik cift cizgi cikti bugun de kan testi yaptirdim 1.20 sizce kesin hamile dgilmiyim yoksa adet gecikmesinden sonra bi daha yaptirmalimiyim

Değer gebelik lehine değil. Gecikme olmadan test yaptıysanız hatalı sonuç alırsınız . Döneminiz de en az 3 günlük gecikme olursa HCG testini tekrar yapın.

Merhaba adetime üç gün kala beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 0.100 hamile değil misin ama adetim üç gün gecti hamile ola bilir miyim

Geri