Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Cns 45678

Cns 45678 Forum Okuru

Arkadaşlar ben aşılamanın 14 gün kan verdim 37,78 çıktı 17 gün verdiğimde 117,10 çıktı acaba Yükseliş normal mi

yenibirumut bunu beğendi.
  2. gülüşah

gülüşah Forum Okuru

adet zamanım,beta hcg,0.100 hamile olabilirmiyim adetim gelmesse ne yapayım ,offffffffffffff kadın olmak ne zor,hele bide çocuk olmuyosa.

3. neslishahbsjj

neslishahbsjj Forum Okuru

#29 canlar benimde beta hcg transfer sonrasi 9 gunumde 7,7 cikti bu degerlerden sonra gebeligi devam eden barmi

4. zambakss

zambakss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mrhba arkadaslar benım 15gun gectı adetım beta hcg 0.258 cıktı 1 gun sonra 0.264 cıktı cok fazla akıntım var kasıklarımda ani bi sancı var benım gıbı olup degerı sonradan yukselen oldumu lutfeeeeeen yardımcı olun yuce rabbım bebek ısteyen tum anne adaylarına yasatsın o duyguyu ınsallah

asiye sarı ve yenibirumut bunu beğendi.
  5. Selinnaz

Selinnaz Forum Okuru

Merhabalar beta hcg test sonucum 0.213 çıktı 1 ay adet gecikmem oldu yumurtaligimin sağ tarafında kist var sonuç hamilelikte pozitif mi negatif mi acaba bilgi verebilir misiniz?

6. wwwt

wwwt Forum Okuru

Merhabalar benim beta hcg test sonucum 0.213 çıktı 2 aydir hastalanmiyorum doktor sağ yumurtaligimda kist var dedi kistten dolayi mi yoksa testin sonucu olumlu mu olumsuz mu ?

7. yenibirumut

yenibirumut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3

canım normal olan iki gün sonra iki katına cikmasiymis. Inşallah gönlüne göre olur ...

8. DeryAhmet

DeryAhmet Forum Okuru

Beta değeri 1740 çıktı bu sonuca göre hamilemiyim ve kaç haftalık oluyor acil yardım

9. wsw

wsw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Benim sonuçlarım 10.57 çıktı arkadaşlar benim durum nedir acaba :/

10. meraklimelahat

meraklimelahat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar adete bir hafta kala test yaptırdım beta hcg < 2.00 çıktı. Umut yokmu

11. ayşegül88

ayşegül88 Forum Okuru

Beta HCG : .100Test) mIU/ml
    referans no : .3

ne anlama geliyor ???

12. Elips

Elips Forum Okuru

Yaa banada yardım edermisiniz adetimden bi kaç gün önce yaptırmıştım <2 çıktı negatif dediler sonra da tekrarlamadım negatif nasılsa diye ama şimdi adetim geçti 4 gün kadar tekrar yaptırsam mı bilemedim ne yapmalıyım sizce ?

13. elips

elips Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı şey banada oldu ve geciktim kimisi çıkmamıştır diyo kimi negatif tekrarlasam mı beklesemmi bilemedim

14. Ddmcn

Ddmcn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba herkese, ben en son adetimi 23 agustosta oldum. Bebiş istediğimiz için dayanamadım bugün beta hcg yaptırdım. Sonuç 2.9 cıktı yani negatif ama daha adet günüme 4 gün var. Acaba bu deger yükselir mi?

15. Melek can

Melek can Forum Okuru

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Testi sonucu ne kadar zamanda çıkar ? BETA HCG testleri, kandan gebelik için kullanılan testlerdir. Bu testin sonucun 1-2 saatte ( maksimum ) alabilirsiniz. Buradan değerlerinizi yazarsanız size kaç haftalık hamiş olduğunuzu söyleyebiliriz. :)
  2. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  3. Kist beta hcg sonucunu yükseltir mi

Kist beta hcg sonucunu yükseltir mi

Selam arkadaşlarım ende kist var ve bhcg sonucum biraz yüksek çıkabilir mi yani sizlere sormak istediğim kandan gebelik testi yaptırsam acaba bu horman beta hcg sonucunu yükseltir mi ? Kist beta hcgyi yukseltir mi tşk
  4. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...
  5. Beta HCG 0,242 sonucuna göre hamile miyim ?

Beta HCG 0,242 sonucuna göre hamile miyim ?

Merhabalar Beta HCG 0,242 Sonucu neyi anlatmaktadır..Bende hamile olmak istiyorum bugün kanımdan biraz aldırarak bu bhcg testinden yaptırdım bu sonuca göre cevaplarsanız cok sevinirim..
Etiketler:

Sayfayı Paylaş