Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Kayitsiz

Kayitsiz Forum Okuru

Adete 3 gun kala 116,64 adete 1 gun kala 255,05 cikti soz degerlerin artisi normal mi

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba
    HCG değerine bakıp gebeliğinizin seyri hakkında değerlendirme yapamayız.Hekim kontrolünde olmanızı tavsiye ediyorum..HCG değerleri hakkında detaylı bilgi için linke tıklayın

HCG DEĞERİNE GÖRE GEBELİK HAFTASI

3. burcu2007

burcu2007 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb lar dün beta hcg değerlerim çıktı sonuç 1,20 miu yazıyor hamilemidir sizce

4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değeriniz gebelik lehine değil.

burcu2007 bunu beğendi.
  5. Zeyrose

Zeyrose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bnmde hep 1.4 cikan beta ilk defa 2.00 cikti yulselis olarak satamiyorm cunku adetim 1.5 ay gecti hamilelik olsa deger bukadar gecikmeye cook az degilmi ama

6. Zeyrose

Zeyrose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 ay adet gecikmesinin uzerinevhamile kalmış olabilirmiyim beta nin 2.00 cikmasyla skima ilk bu geldi temmuz 9undn agustos 9una 1 ay gecikme oluyor eylulde gebelik olur mu adet gormeden eylülün 9 gecti 2 ay adet olamadm ama belirti de hic yok aşiri halsizlik ten başka

7. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    2 aydır mens olmamışsınız. Gebelik olsa değer bu şekilde olmaz. + her mens gecikmesi gebelik değil.Gecikmeniz için hekime görünün.

8. Sıla Ergül

Sıla Ergül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bugun yaptırdım testi daha da regl olmadım 0.04 çıktı. Hiç br ihtimal yok di Mi kızlar :(

9. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , HCG değeri gebelik lehine değil..

10. aaycaa888

aaycaa888 Forum Okuru

Merhaba benim adetim 9 gün gecikti dun beta HCG 10964 cikti. Dr vajinal ultrasonla vakti HCG değerine gore kesenin daha küçük olduğunu söyledi (ultrasonda gs 7.40 yaziyor) 4+5 haftalik hamileymisim ama SAT a gore 5+4 olmasi gerekiyor. Beta hcgnin bu kadar yuksek olması ve kesenin küçük olmasi normal midir?

11. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , değere bakıp biz gebeliğinizin seyri hakkında olasılıklı yorum yapamayız. USG yalaşık gebelik haftanızı belirler. Gebeliğinizin seyri için hekim kontrollerinizi aksatmayın.

12. Anne adayiyim

Anne adayiyim Forum Okuru

Sonucum beta.hcg 15000.00 sizce kac haftalik hamileyim

13. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba son mens tarihiniz nedir ? Soru sorarken lütfen eksik bilgi vermeyin. Eksik bilgi verdiğiniz için yönlendirme linki veriyorum.Gebelik haftanızı aşağıda ki linkten hesaplayabilirsiniz..

Gebelik Hamilelik Haftası Hesaplama

14. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar, Yapılan testlerde ortalama iki katı kadar değere sahip bir hamileliğiniz var. Kesenizin görünmemesini lütfen sorun etmeyin. Hayra yorun hayır olsun. O Bebeğin Anne rahmine Rabbim tarafından verildiğini ve kolay kolay bişey olmayacağını da lütfen unutmayın. Sizin güzel ve hayırlı haberlerinizi bekliyor olacağız.

Rabbim, en kısa sürede hayırlı haberler nasip etsin size ve bebek bekleyen tüm anne adaylarına. Saygılar.

15. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada bir kez mesaj göndermeniz yeterlidir, aynı mesajı daha fazla göndermenize gerek yok. Yönetim olarak gördüğümüz anda mesajlarınızı onaylayarak cevap verdiğimize emin olabilirsiniz.

Sevgiler.

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Testi sonucu ne kadar zamanda çıkar ? BETA HCG testleri, kandan gebelik için kullanılan testlerdir. Bu testin sonucun 1-2 saatte ( maksimum ) alabilirsiniz. Buradan değerlerinizi yazarsanız size kaç haftalık hamiş olduğunuzu söyleyebiliriz. :)
  2. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  3. Kist beta hcg sonucunu yükseltir mi

Kist beta hcg sonucunu yükseltir mi

Selam arkadaşlarım ende kist var ve bhcg sonucum biraz yüksek çıkabilir mi yani sizlere sormak istediğim kandan gebelik testi yaptırsam acaba bu horman beta hcg sonucunu yükseltir mi ? Kist beta hcgyi yukseltir mi tşk
  4. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...
  5. Beta HCG 0,242 sonucuna göre hamile miyim ?

Beta HCG 0,242 sonucuna göre hamile miyim ?

Merhabalar Beta HCG 0,242 Sonucu neyi anlatmaktadır..Bende hamile olmak istiyorum bugün kanımdan biraz aldırarak bu bhcg testinden yaptırdım bu sonuca göre cevaplarsanız cok sevinirim..
Etiketler:

Sayfayı Paylaş