Beta Hcg Sonucuna göre hamilemiyim değerlendirir misiniz

• Konbuyu başlatan İlay892
  • Başlangıç tarihi
İ

İlay892

Yeni Üye
Üye
Beta Hcg Sonucuna göre hamilemiyim değerlendirir misiniz

Beta hcg testi kesin sonuç mu bhcg testi yanılır mı hamilemiyim melek kadınlar kulübü forum'da

Merhaba ilişkiden 6 hafta sonra yani daha doğrusu ilişkiden 44 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım sonuç 0,1 yazıyor.Bir de mlU/ml 0-10 yazıyor. Doktora gösteremedim sonucu direk labaratuvardan aldım malum koronavirüs varken hastaneye gitmek istemedim evimin yanındaki özel bir laboratuvarda yaptırdım bugün testimi.

Öncelikle sorum ilişkiden 44 gün sonra yapılan kanda gebelik testi kesin sonuç verir mi?Testimin sonucu negatif mi? Bir de ben sabah bir şeyler yemiştim teste gitmeden.Kanda gebelik testi beta HCG nin aç ya da tok karnına yapılması sonucu etkiler mi yanlış sonuçlara sebep olur mu.Dediğim gibi teste gitmeden 6 saat önce falan bir şeyler yemiştim sabah.

Bu arada zaten ilişkiden sonra normal adet olmuştum normal her zamanki yoğunlukta iki kez.Birinci adetim bir iki gün erken ikincisi de bir iki gün geç olmuştu.Her ihtimale karşı test de yaptırdım.

Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim

beta hcg testi sonucum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Öncelikle selamlar sorularınızı cevaplandırabiliriz tabiki. Öncelikle konunuzda bazı iyileştirmeler ve düzenlemeler yaptık başlık vs vs resimide düzenledik baya kötü atmıştınız haberiniz olsun :)

Beta Hcg Kandan Gebelik Testi Sonucunu Değerlendiriyoruz

• İlişkiden 44 gün sonra kan testi yüzde yüz sonuç verir.
  • Sonuca göre kesinlikle hamileliğiniz yok yüzde yüz emin olabilirsiniz.
  • Bu testin yanılma payı sıfırdır yoktur.
  • Bu testin sonucunu açlık ya da tokluk kesinlikle etkilemez.
  • Yüzde yüz hamile değilsiniz
Başka sorunuz :)

İ

İlay892

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Öncelikle selamlar sorularınızı cevaplandırabiliriz tabiki. Öncelikle konunuzda bazı iyileştirmeler ve düzenlemeler yaptık başlık vs vs resimide düzenledik baya kötü atmıştınız haberiniz olsun :)

Beta Hcg Kandan Gebelik Testi Sonucunu Değerlendiriyoruz

• İlişkiden 44 gün sonra kan testi yüzde yüz sonuç verir.
  • Sonuca göre kesinlikle hamileliğiniz yok yüzde yüz emin olabilirsiniz.
  • Bu testin yanılma payı sıfırdır yoktur.
  • Bu testin sonucunu açlık ya da tokluk kesinlikle etkilemez.
  • Yüzde yüz hamile değilsiniz
Başka sorunuz :)
Teşekkür ederim evet fotoğraf atmayı pek beceremedim Başka sorum yok çok teşekkür ederim yardımınız için

İ

İlay892

Yeni Üye
Üye
İlay892' Alıntı:
Teşekkür ederim evet fotoğraf atmayı pek beceremedim Başka sorum yok çok teşekkür ederim yardımınız için
Bu arada gerçekten insanlara yardım etmeniz bilgi vermeniz çok güzel bunun için de ayrıca teşekkür ederim kendi adıma

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Rica ederiz hayatım 2007 yılından beridir yayın hayatında olan sitemiz üzerinden insanlara yardım etmeyi kendimize görev edinmiş durumdayız teşekkür ediyoruz :)

Benzer İçerikler

U
Cevaplar
3
Görüntüleme
3K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
SadmiN
Cevaplar
150
Görüntüleme