Beta Hcg Sonucuna göre hamilemiyim değerlendirir misiniz

İlay892

Yeni Üye
Üye
Beta Hcg Sonucuna göre hamilemiyim değerlendirir misiniz

Beta hcg testi kesin sonuç mu bhcg testi yanılır mı hamilemiyim melek kadınlar kulübü forum'da

Merhaba ilişkiden 6 hafta sonra yani daha doğrusu ilişkiden 44 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım sonuç 0,1 yazıyor.Bir de mlU/ml 0-10 yazıyor. Doktora gösteremedim sonucu direk labaratuvardan aldım malum koronavirüs varken hastaneye gitmek istemedim evimin yanındaki özel bir laboratuvarda yaptırdım bugün testimi.

Öncelikle sorum ilişkiden 44 gün sonra yapılan kanda gebelik testi kesin sonuç verir mi?Testimin sonucu negatif mi? Bir de ben sabah bir şeyler yemiştim teste gitmeden.Kanda gebelik testi beta HCG nin aç ya da tok karnına yapılması sonucu etkiler mi yanlış sonuçlara sebep olur mu.Dediğim gibi teste gitmeden 6 saat önce falan bir şeyler yemiştim sabah.

Bu arada zaten ilişkiden sonra normal adet olmuştum normal her zamanki yoğunlukta iki kez.Birinci adetim bir iki gün erken ikincisi de bir iki gün geç olmuştu.Her ihtimale karşı test de yaptırdım.

Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim

beta hcg testi sonucum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle selamlar sorularınızı cevaplandırabiliriz tabiki. Öncelikle konunuzda bazı iyileştirmeler ve düzenlemeler yaptık başlık vs vs resimide düzenledik baya kötü atmıştınız haberiniz olsun :)

Beta Hcg Kandan Gebelik Testi Sonucunu Değerlendiriyoruz

• İlişkiden 44 gün sonra kan testi yüzde yüz sonuç verir.
  • Sonuca göre kesinlikle hamileliğiniz yok yüzde yüz emin olabilirsiniz.
  • Bu testin yanılma payı sıfırdır yoktur.
  • Bu testin sonucunu açlık ya da tokluk kesinlikle etkilemez.
  • Yüzde yüz hamile değilsiniz
Başka sorunuz :)

Öncelikle selamlar sorularınızı cevaplandırabiliriz tabiki. Öncelikle konunuzda bazı iyileştirmeler ve düzenlemeler yaptık başlık vs vs resimide düzenledik baya kötü atmıştınız haberiniz olsun :)

Beta Hcg Kandan Gebelik Testi Sonucunu Değerlendiriyoruz

• İlişkiden 44 gün sonra kan testi yüzde yüz sonuç verir.
  • Sonuca göre kesinlikle hamileliğiniz yok yüzde yüz emin olabilirsiniz.
  • Bu testin yanılma payı sıfırdır yoktur.
  • Bu testin sonucunu açlık ya da tokluk kesinlikle etkilemez.
  • Yüzde yüz hamile değilsiniz
Başka sorunuz :)
Teşekkür ederim evet fotoğraf atmayı pek beceremedim Başka sorum yok çok teşekkür ederim yardımınız için

Rica ederiz hayatım 2007 yılından beridir yayın hayatında olan sitemiz üzerinden insanlara yardım etmeyi kendimize görev edinmiş durumdayız teşekkür ediyoruz :)

@SadmiN @LaViNYaM @Likapam ablalarım çok acil yardımınıza ihtiyacım var kız arkadaşım HCG testi yaptırdı sonuç negatif ama 2-3 ay kanda çıkmayan varmış ilişkiden 3 ay geçti bu zamana kadar kan testi yaptırdık negatif çıktı ama korkuyoruz yinede belki laboratuvar yanlış sonuç vermiştir diye doktora yeni gidicez ve roaccutane tedavisi var 6 aydırda devam ediyor eğer doktorda hamilelik çıkarsa roaccutane tedavisinden dolayı aldırabilme hakkı doğuyor mu lütfen çok acil cevaba ihtiyacımız var

Kan tahlilinde çıkmayan gebelik mi bunları nereden uyduruyorsunuz arkadaşım kafayı yemek üzereyim ne yazdı isek sizi ikna edemedik. Hamilelik yok diyoruz daha bunu size nasıl anlatalım bilemedik.

@SadmiN abla laboratuvar belki yanlış sonuç vermiştir ya da başkasınınkiyle karışmıştır vs diye dedim eğer böyle bir şey olsa bile roaccutane ilacından dolayi 10 hafta geçsede kürtaj gibi bir olay söz konusu olur mu

:) Fe Süphan Allaaaah Yahu ben size bunları daha önce anlattım. İsterseniz Eşofmanlı Şevket Hoca'dan da dinleyin. Karışma olmaz. Yanlış sonuç olmaz hamilelik yok diyorum yok lütfen anlayın artık ve kapatın artık bu konuyu buyrun Şevket Hoca'ya

Geri