Beyin tümörü muayenede anlasilir mi?

gülşahmadan

Üye
Üye
Beyin tümörü muayenede anlasilir mi?
bas agrim icin ozel nir hastaneye gidip noroloji doktoruna muayene oldum stresten olabilir dedi beyin timorunden supheleniyorum dedim sanmam dedi mr cektir beyin damarlarinda tikaniklik olabilir dedi mr girmekten korktum girmedim benim 1 saniye bile durmadan 1 bucuk senedir zonklayici sekilde basim agriyor agri gunde 100 kere yer degistiriyor bir sakagimin sagi bir solu bir alnimin sagi bir solu bir ensemin sagi bir solu bir kafamin arkasinin sagi bir solu siddeti azaldi ama ne yaptiysam gecmiyor isik gozumu aliyor devamli esniyorum unutkanlik basladi kelimeleri yanlis soyluyorum ara sira gozum bulaniyor internette gecmeyen bas agrisi beyin timorunde olur yaziyor timor olsa muayenede anlasilirmiydi?

Selamlar öncelikle geçmiş olsun hayatım. Teknoloji inanılmaz gelişmiş durumda muayenede öyle bir durum olsa yüzde yüz ortaya çıkacaktır. Neden bu kadar takmış durumdasın yaşın kaç senin ?

bas agrim icin ozel nir hastaneye gidip noroloji doktoruna muayene oldum stresten olabilir dedi beyin timorunden supheleniyorum dedim sanmam dedi mr cektir beyin damarlarinda tikaniklik olabilir dedi mr girmekten korktum girmedim benim 1 saniye bile durmadan 1 bucuk senedir zonklayici sekilde basim agriyor agri gunde 100 kere yer degistiriyor bir sakagimin sagi bir solu bir alnimin sagi bir solu bir ensemin sagi bir solu bir kafamin arkasinin sagi bir solu siddeti azaldi ama ne yaptiysam gecmiyor isik gozumu aliyor devamli esniyorum unutkanlik basladi kelimeleri yanlis soyluyorum ara sira gozum bulaniyor internette gecmeyen bas agrisi beyin timorunde olur yaziyor timor olsa muayenede anlasilirmiydi?
bu arada geçmiş
Bence anlaşılır benim fikrim
bilen bir kişi cevap verir bence

Hayatım bu arada sıkıntılarını doktorunla konuş bu bi makinaya gir beynimle ilgili ciddi şüpelerim var bulgular göstermiyor olsa bile benim içimin rahat etmesi lazım emara gireceğim de onada mutlaka baktır sen bu durumu takıntı haline getirirsin deyim sana. Elle muayenede yada şikayetleri dinleyerek değil de emara girmen gerekiyor var ise orada çıkar ya da röntgende çıkar kesin.

Hayatım iyi de bi şekilde girmen gerekiyor yani mecbursun panik atak var ise ne bilim böyle biraz uyutup baksınlar ama mutlaka baktır bence zerre bişey yok panik ataktan böyle ölecek miş gibi düşüncelere kapılıyorsunuz .

Hayatım benim hayatım migren de senin gibi hiç bi zaman düşünmedim ben baş ağrıları için her yere gittim botox bile yaptırdım kaşlarımın üstüne öyle böyle bi ağrı değil bendeki gerilim dipi ben o mezar denilen senin korktuğun alete de girdim bendede panik atak var sinbalta kullanıyorum 60 mg olmadığını gördüğümde sıkıntıyı bitirdim böyle yaşıyorum yoksa migrenin dik alası var bende :D

benim ki mi
Hayatım benim hayatım migren de senin gibi hiç bi zaman düşünmedim ben baş ağrıları için her yere gittim botox bile yaptırdım kaşlarımın üstüne öyle böyle bi ağrı değil bendeki gerilim dipi ben o mezar denilen senin korktuğun alete de girdim bendede panik atak var sinbalta kullanıyorum 60 mg olmadığını gördüğümde sıkıntıyı bitirdim böyle yaşıyorum yoksa migrenin dik alası var bende :D
benim ki migren yani ama benim agrim hic gecmiyor 1 bucuk senedir 1 saniye bile durmadi sizinkide boylemi

Geri