gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bi el atıverin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

sevgili arkadaslarım ablalarım adminlerim öncelikle hersey için şimdiden tesekkür ediyorum ii ki burdayım ama bi derdim var bu dert beni asıyo biraz erkek arkadasım hatta sözlüm var hersey çok ii görünüyo bu ayın 27sinde 4 yılımız bitiyo ama cok kıskanç bu sorun degildi ama bir zaman sonra sorun oluyo ben onunla artık basa cıkamıyorum hiç bir seye izin vermiyo yani anlatılmaz yasanır desem yeri ne denediysem sonuc aynı cok degişik biri herseyden haberi olsun içi rahat olsun iştiyo tabiki bende öyle iştiyorum ama hep olmuyo işte ne taktikler denedim olmadı onu cok seviyorum ama çok bunaldım bazen onu dinlemiyorum yani bi nevi protesto ediyorum bu sefer aynını bana yapıo vr cıldırıyorum ne yapacagım bilemedim yardım edin lütfen

kafayı yiycemmm
    sevgiler hepinizi çokk seviyorm

2. sihir_perisi

sihir_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bi el atıverin

başında nasılsa sonun a kadar öyle gider ablam huylu huyundan vazgeçmez anladığım kadarıyla evliliğide düşünüyorsunuz ama bi süre sonra çekemezsin sevgide biter iyce düşün bitanem

3. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bnm arkadaşımın sevgiLİsi böyLEyDİ kız balkona çıksa olay yapıoDu ama birbirilerini çok seviolardı fakat kız dayanamaDı ve ayrılDıLAr siz evlenmeyi DÜşünüorsunuz bnce ei DÜşün evLEnDİkten sonra ne derecede olur bunu düşün bnce :S çok zor bi durumdasın allah kolaylık ve sabır versİn cnım

4. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çok tesekkür ederim sagolun kafam cok karısık ben ayrılık hiç düsünmemiştim ama :şey:

5. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canım evlenince bir süre daha devam eder ondan sonra rahat edersin.aynısı idi bu ablanda çok şükür o devreler bitti.allah yardımcın olsun...

6. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagol ablacıgım kendişi bile öyle diyo ben aslında böyle degilim ama çok kıskanıyorum ilerde bu kadar olmaz diyor

7. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bence o seni ne kadar kıskanıyorsa ve sana bu konuda neler yapıyorsa sende aynısını ona yap mutlaka oda sıkılıcak ve senin çektiklerini anlayacaktır

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

kurabiş hala devam ediyormu kıskançlığı

9. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

yok cnm pek degil yada ben alıştım diyelim :) nejlaablamın dedigini yapmayı denedim ama pek olmuyor yaaa

10. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

allah kolaylik versin sana canim... :)

11. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

ya canım bide bunun evliligi var cok iyi düşün bi zaman sonra bu yaşanmaz hale geliyor sevginde kalmıyo inan birbirinize karşı saygı sevgi ve güven olmalı seni seviyo diye kıskanıyo zannediyon ama bi zaman sonra böyle sevgi istemiyosun genede iyi düşün derim ben

bi el atıverin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Babammm..." deyin.. Bi kerecik elini öpseniz ölür müsünüz ?

"Babammm..." deyin.. Bi kerecik elini öpseniz ölür müsünüz ?

bir bayram sabahı erkenden kalktım babammm bir bayram sabahı erkenden kalktım dinle Bİ KERECİK ELİNİ ÖPSEM GELİR MİSİN BU BAYRAM... Bugün bayram günü babacığım... Bayram sabahları evler huzur kokar. Bayram sabahları tüm aile birlikte olur. Bayram sabahları sevenler iyice kenetlenir birbirlerine. Ağlayan yüzler güler, dargınlar da barışır bayram sabahında.. Bayram sabahları...
  2. acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim hamilemiyim hamile miyim hamilemiyim acaba acaba hamılemıyım adetim 3gün geçikti kasıklarımda adet oldugun zamanlardakine benzer agrılar var. birazda kabızlık problemim var..ve ayaklarım çok üşüyooo...öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yokbide karnım gurul gurul...sizce hamilemiyim acaba test için biraz daha beklemek istiyorm...gebelik...
  3. bana da bi el atın bacılarrrrr

bana da bi el atın bacılarrrrr

selam ben bella donna 58 kiloyum 26 yaşındayım bi kızım var bana da bi el atıverin yardım edin de 53 e düşeyim bayrama kadar yönlendirin beniiiiii:asigim::asigim:
  4. Kızlar bi el atın :D

Kızlar bi el atın :D

Kızlar yaa benim saçlarım acayip kırık. Ayrıca sadece uçlarda değil saç telinin neredeyse ortalarında bile kırıklar var o kadar vasat bi durumdayım yani :S Kestiriyorum uçlarından ama yine kırılıyo. Ne yapmalıyım bilen var mı? Bu kırıkların üstesinden nasıl gelirim? Bide evde kendim uçlarından almak istiyorum haftada 1 defa falan ortalarında da olduğu için. Kuaföre gitsem çok kısa kestirmem...
  5. bi el atıverin hele :)

bi el atıverin hele :)

durdum dusundum dusunduum dusundum:) benı kac kısı sevıyo dıye bı daha dusundum ısın ıcınden cıkamadım:) bı el atıverın bakalım da ogreneyım kac kısı sevıyomus benı :)

Sayfayı Paylaş