bi el atıverin

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
bi el atıverin
sevgili arkadaslarım ablalarım adminlerim öncelikle hersey için şimdiden tesekkür ediyorum ii ki burdayım ama bi derdim var bu dert beni asıyo biraz
erkek arkadasım hatta sözlüm var hersey çok ii görünüyo bu ayın 27sinde 4 yılımız bitiyo ama cok kıskanç bu sorun degildi ama bir zaman sonra sorun oluyo ben onunla artık basa cıkamıyorum hiç bir seye izin vermiyo yani anlatılmaz yasanır desem yeri ne denediysem sonuc aynı cok degişik biri herseyden haberi olsun içi rahat olsun iştiyo tabiki bende öyle iştiyorum ama hep olmuyo işte ne taktikler denedim olmadı onu cok seviyorum ama çok bunaldım bazen onu dinlemiyorum yani bi nevi protesto ediyorum bu sefer aynını bana yapıo vr cıldırıyorum ne yapacagım bilemedim yardım edin lütfen

kafayı yiycemmm
sevgiler hepinizi çokk seviyorm

Cevap: bi el atıverin

başında nasılsa sonun a kadar öyle gider ablam huylu huyundan vazgeçmez anladığım kadarıyla evliliğide düşünüyorsunuz ama bi süre sonra çekemezsin sevgide biter iyce düşün bitanem

bnm arkadaşımın sevgiLİsi böyLEyDİ kız balkona çıksa olay yapıoDu ama birbirilerini çok seviolardı fakat kız dayanamaDı ve ayrılDıLAr siz evlenmeyi DÜşünüorsunuz bnce ei DÜşün evLEnDİkten sonra ne derecede olur bunu düşün bnce :S çok zor bi durumdasın allah kolaylık ve sabır versİn cnım

canım evlenince bir süre daha devam eder ondan sonra rahat edersin.aynısı idi bu ablanda çok şükür o devreler bitti.allah yardımcın olsun...

bence o seni ne kadar kıskanıyorsa ve sana bu konuda neler yapıyorsa sende aynısını ona yap mutlaka oda sıkılıcak ve senin çektiklerini anlayacaktır

Geri