Bikini bölgesini beyazlatan kür

Uzman SühaN

Administrator
Bikini bölgesini beyazlatan kür
bikini bölgesi koyuluğu nasıl geçer,bikini bölgesi renk açma,bikini bölgesi kararanlar,bikini bölgesi renk açıcı kürler hakkında bilgiler


b.jpg


Bayanların en büyük problemlerinden biri haline gelen bikini bölgesi kararması, bitkisel kürlerle vajinanın rengini 1-2 ton açmak mümkün. Özellikle ağdadan kaynaklı olarak oluşan bu kararlamalar sadece vajina etrafında değil, koltuk altı gibi bölgelerde de oluşmaktadır. ilk zamanlarda hafif başlayan kararmalar, Ağda yapılmasına devam edilmesi ve zamanın ilerlemesiyle de koyulaşır.
Vajina Beyazlatıcı Kremler bulunsada, bu bölgenin hasas bir bölge olması, insanı krem kullanımından uzaklaştırıyor. içerisinde kimyasal madde bulunan vajinal beyazlatıcı kremler yerine doğal olarak hazırlanan kürlerler vajina beyazlatmak mümkün.


Bikini bölgesi Kararması : Vajina Beyazlatma Kürü
1 çay bardağı elma suyu
1 çay kaşığı limon suyu
1 çay kaşığı vazalin
kür Nasıl hazırlanır ona Bakalım ;)
Yukarıda yer alan malzemeleri, bir kasesnin içine koyup güzelce karıştırın. Karıştırma sonucu kıvamlı hale gelen bu kürü vajina etrafına uygulayın ve kuruyana kadar bekletin.
Kür kuruduktan sonra, yumuşak ve nemli bir bez ile vajina etrafında bulunan kurumuş kürü temizleyin.
Bu kürü sadece vajina kararması için değil, aynı zamanda Koltuk altı kararması ve yüzde oluşan kararmalar için kullanabilirsiniz.
 
Üst