Bilge me mutluluklarrrrrr!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bilge me mutluluklarrrrrr!!!
sevgili BİLGE GÖKÇEN'nin evlilik yıldönümünü şahsım ve yönetim adına kutluyorum
Bir bütün oluşturduğunuz birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine... Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!
tebrik01pic.jpg

Cevap: Bilge me mutluluklarrrrrr!!!

Canım dostum, Ecoşum, çok teşekkür ederim düşündüğün için. Bunun anlamı benim için büyük şu an. Hassasiyetin ve inceliğin için sağol canım benim. Teşekkür ederim. :) Kutladığın için. Güzel dileklerin için...

canım bilgem nice seneler devirin aşkla, sağlıkla ve cıvıl cıvıl bir yuvayla :)
aşkınız daim olsun canım dünyanın en güzel temennileri senin ve eşinin üzerinde olsun canım :)

Teşekkür ederim Rüyam, sağol canım benim. Güzel dileklerin için de çok teşekkürler. :) Ben de sana dünya üzerinde yaşanabilecek en güzel aşkı ve mutluluğu diliyorum; gönlünce yaşayacağın... Sevgilerimle....

yıl dönümünüz kutlu olsun bilge gökçen size daha sevgi dolu daha huzurlu ve daha mutlu bir yıl diliyorum sevgiler
gul_43.jpg

bnde cnm çok çok kutlarım allah bi ömür mutlu etsin en kötü gününüz böyle olsun herşey gönlünce olsun yüzün hiç solmasın aşkınız daim olsun

Sevgili Gurbet Kuşu ve Azra, çok teşekkür ederim kutlamanız ve güzel dilekleriniz için. Sevgilerimle. :)

Daha nice senelere mutlulukla huzurla geçmesini dilerim ALLAH ayırmasın her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle...

Evlilik eskidikçe şarap gibi yıllanır
Sevgisi gönüllerde,tadı damakta kalır.

Dileriz sizinki de nice yıllarca sürsün
Birlikteliğiniz hep örnek olsun,övülsün...

Bir yılınızı daha içtenlikle kutlarız,
Sizler mutlu oldukça bizler yaşarız,varız

b-187046-sadakat.jpg

Geri