bilmiyorum...

Tamamen kendi fikrim;Şule hanımın yapabilecegi pek birşey yok gibi gözüksede bu yaşananlardan sonra kendini herhangi bir meslek yönünden geliştirmesi gerekiyor diye düşünüyorum,bunun için geç kaldıgını düşünmeyerek hareket ettigi takdirde yakın bir geleçekte onunda kendi ayakları üzerinde durabilmesi hicde zor deil.Hiç Birşey için geç oldugunu düşünmeden hareket ederseniz kazanacagınıza inanaıyorum...Allah YARDIMCINIZ olsun...

Sulecigim durumuna cok üzüldüm... yanilmiyorsam hollandadasin, ben almanyadayim, bildigim kadariyla orada da kanunlar bayanlardan yana. gidip arastirdinmi? avrupada devlet yanliz bayanlara sahip cikiyor,sana ve cocuklarina yasaman icin belli para ödüyorlar. lütfen artik kendini ezdirme derim ben. güclü ol ve arastir ,her seyi basarirsin!!!

Canim ya yabanci ulkelerde,biliyorum ki mesela Almanyada devlet yardim ediyor,ev buluyor,kiranin yarisini karsiliyor,cocuk parasi var zaten,babasi nafaka oduyor,kolay degil olyle sen kendi hayatina ben kendi hayatima deyip te cekip gitmek,boyle bitmiyor,pasa pasa odeyecek cocuklarina para.Bu sene bir tanidigimiz ayrildi esinden en sonunda cok da iyi oldu cicuklari icin durdu durdu herkezin pskolojisi bozuldu ve en sonunda ayrildilar,simdi cok rahatlar...Hadi Turkiye de imkanlar kisitlida sen yurt disinda isen hic korkma,devlet senin yaninda zaten...simdi sende kendi hayatini yasa...inanki sorumsuz bir babadansa boyle olmasi daha iyi cunku bu duruma sahit oldum,ve daha cok yipranmayin canim.

Birçok kadının derdi çilesi işte...ne yaptığını bilmeden... hiçbir günahı olmadan bir erkek tarafından kapıyı gösterilmesi.tabi o kadın o erkeğin her kahrını çekerken iyidi .hizmetini ederken onu sevip sayarken iyiydi.ne olduda bu duruma geldi peki...gerçekten durumuna çok üzüldüm .eğitiminin olmayışı ayrı bir kötü .yoksa seni istemeyeni sende bırak derdim.ayakları üzerinde durabilmek çok önemli bir kadın için.o yüzden kızlarınızı okula gönder kamyanlayarı yapılmıyormu .kadınların eğitimsizliğinden faydalanan bir çok erkek yokmu.nasıl olsa bana muhtaç .ben bakıyorum ben yediriyorum diye sanki karısı değilde kölesi gibi davranan erkek yok mu?..Şuleciğim ben biraz zaman geçsin diyorum bir ortalık durulsun bakalım al karşına konuş açık açık.derdi ne sorunu ne neden birşey yapmadığım dediğin halde işler böylesine bir duruma gelmiş bir öğrenmeye bak...eğer düşündüğüm gibiyse onu Allah'a havale ediyorum bacım.sen hiç canını sıkma elbet eden birgün cezasını bulur Rabbine güven ve sığın....

kesinlikle katılıyorum canım herkez ettiğini bulur bunu unutma bitanem...

bence esyalarini toparla egerki esin hala mudahele etmeze demekki gercekiten gitmeni istiyor eger ki sinirden söyledim, gitme derse demekki sadece seni korkutma amaci yapti sende onun gözünü korkut gitmiceksen bile gider gibi yap seni kaybedecegini anlasin erkeklerin amaci sadece bizleri caresiz birakmak onlara muhtac oldugumuzu saniyorlar esinde anlasin ki sen ona muhtac degilsin birazcik gözünü korkutmakta fayda var allah yarimdimcin olsun

canım benım cocuklar var dıosunda nereye kadar dayancankı canım ömur bu gecıo gıdıo hem cocukların o ortamda bulunması daha kotu cok ıyı dusun canım yaa cok

canım konuyu açalı epey olmuş şimdi ne durumdasın bilmiyorum ama inş düzelmiştir her şey ablacığım düzelmediysede ALLAH yardımcın olsun be meleğim

Geri