bir kaç güzel söz

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
bir kaç güzel söz
  • Sevenler aldanır derlerdi;güler geçerdim bu sözlere.Delicesine güvenirdim sevdiğim kişiye;sonunda anladım işte bende.farkında olmadan kırıldı birkaç tel kalbimde!!
  • Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim.sonra aleve dokunduumda acıyı.sevmeyi öğrendim,sevilmeyi,sayende unutulmayı da öğrendim.herşeyi öğrendim de,unutmayı öğrenemedim...
  • İnsanlar bir kırmızı gül peşinden koşarlarken,ayakları altında ezilen papatyaları görmezler!!!
  • Gidenler yokluklarıyla değil;giderken söyledikleri sözlerler acı verirler...
  • Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.
  • O kadar öfke doluyum ki sana anlatamam.seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.ya seveceksin,ya sevmeyeceksin.ama unutma asla seveni üzmeyeceksin...
  • Seni deliler gibi seviyorken,gururuna yenilip terkediyorsun beni.bende aşkıma yenilip unutacağım seni!!!
  • Can yakışı gülüşünü özleyen benim,her gece Allah'tan seni dileyen benim...
  • Rahatsız oluyorsan bakışlarımdan,kapatırım gözlerimi bir daha açmam.varlığımdan rahatsız oluyorsan,bir daha çıkmam karşına.eğer seni rahatsız eden sevgim ise,üzgünüm,buna engel olamam...
  • Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin.sen varya sen,özlenenlerin içinde en çok özlenensin haberin yok...
  • Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye,başını her yastığa koyduğunda beni görmeye,her kahkahalarında gözyaşı dökmeye,ben yaşadıkça sen ölmeye mahkumsun!!
  • Sence aşkın tarifi cafede çay içmekse,disko,bar,meyhanede kendinden geçmekse ertesi gün bir kız ile gezmekse ben vazgeçtüm bu işten bunun adı sevmekse...
  • Seni seviyorum dediğim zaman senden ayrılacaksam,hiç söylemeden,daima yanında olmayı tercih ederdim..
  • Seni sevmeden yaşadığım ilk gün dünyanın en mutlu insanı ben olacağım...
  • Bir insana gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya kendini....
  • Bunca çilenin sonu değil mi bir avuç toprak ama ölmekten yana korkum yok,orkum unutulmak...
  • Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinden doğup,yanaklarından süzülüp,dudaklarında ölmek için...
  • Birine seviginizin tümünü sunmak,asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir...
  • Unutmak zor,anlatmak ise imkansız çünkü sen unutuldukça hatırlanan anlattıkça çoğalan sevdamsın...
  • Beni aradığın gün gözlerin yaşla dolsun.sensiz geçen günlerim bana haram olsun.birgün bana demiştin ya "seni seviyorum"bu söz yalansa sevgiye lanet olsun...
  • Serseri ağlarsa kimse susturamaz...Serseri severse kimse duduramaz...ve kimse senin gibi serseri olamaz...

Geri