Bir Yüzbaşının Mektubu - OKUYUN!

onlar bizler için canlarını hiçe sayıyorlar , koruma iç güdüsü ile kendi canlarını düşünemiyorlar bile peki bizler ne yapıyoruz pkk ya yandaş olup türk mehmetciklerimizi sırtlarından vuruyoruz. Her erkek bilir askerlik nasıl birşeydir orda 1 dakika bile 1 asır gelir hem can korkusu, hemde canan korkusunu bu mektuptada iliklerime kadar yaşadım. yüz başımız kendi canındüşünmüyor bile evladının eşinin ziyarete geleceğine sevinemiyor, evi kum torbaları ile donatıyor. Allah böyle Askerlerimize, mehmetciklerimize sabır, can güvenliği versin ..

Paylaşım adına da teşekkür ederim . O kadar güzel bir mektuptu ki bir pkk bile okusa derinlerden bir yerleri acırdı bence.. Tabi hala içlerinde azda olsa bişeyler kaldıysa..

Yüzbaşıya cevap

Komutanım;
yaşadığınız sıkıntıyı ve acıları yürekten paylaşıyorum. Akşam evime ve çoçuklarımın yanına gitmek çok büyük bir nimetmiş, bunu yazdıklarınız sayesinde daha iyi anlamak mümkün. Dularımız sizinle allah sizleri ve sevdiklerinizi korusun.

herkes düşünsün ve öle cevap versin

allah askerlerimizi korusun

adım engin argun facete hemen bulunurum.. çok basit bir soru benimkisi .. şu an şu dakika itibariyle genelkurmaybaşkanı basın açıklaması için televizyonun karşısına çıksa deseki bu dakika ve bu saatten sonra BÜYÜK TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN sınırlarından içeri sivrisinek geçirilmiyecektir dese sizce ne olur ...

Selalamun aleyküm sizin yazdıklarınızı çokk destekliyorum eskiden Devletimize Karşı Hainlik yapanlar şimdii Ölüm Korkularında dolayı devletimizn güvenliği altında yaşamak için Bu Hain iftiraları atarak TSK yı karalamaya çalışanlara Ve Belki Zamanın da Suç işlemiş olanda vardır Belki Ama şunu düşünürsek 5 Parmak Bir değildir Bunların Yanında Korucuların her zaman teknik olsun fiziki olsun genel olarak takip etmeleri lazım

doğuda görev yapmayan o havayı tenefüs etmeyen hiç kimse bizleri anlayamaz. ölümden korkmayan canlı varmıdır. biz türk askeriyiz ve ölümden korkmuyoruz yılmadan, usanmadan vatanı savunduk savunmaya devam edeceğiz. ölümle burun buruna çok geldik dönmeyi düşünmedik çünkü çanakkalede dedelerim dönmeyi düşünmediler. bizim emanetimize sahip çıkan ecdadımın yüzünü kara çıkartmaya hiç niyetimiz yok. bir avuç ite vatanı yem etmeyeceğiz. ettiğimiz yeminin her zaman arkasında duracağız.

Geri