1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Bitkisel Yollarla Mesane Taşı Düşürülmesi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mesane taşı bitkisel tedavi, mesane taşı nasıl düşürülür, mesane taşını düşürme
    Mesane taşı deyip geçmemek lazım. Kişiyi sancıdan ve ağrıdan kıvrandıran mesane taşının düşürülme olayı zor ve ağrılı bir olaydır. Mesane taşının düşürülmesine faydalı olan bazı bitkisel kürler vardır. Bu bitkisel kürler ile mesane taşını düşürebilirsiniz. Ama burada en önemli olay ilk etap da mutlaka bir uzman hekime görünmenizi tavsiye ederek sizlere mesane taşını bitkisel yollarla düşürülmesine yardımcı olan kür tariflerini ve bitkileri paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

Bitkisel Yollarla Mesane Taşı Düşürülmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar Yolu ve Mesane Kanseri

İdrar Yolu ve Mesane Kanseri

idrar yolu kanseri Uyarıcı işaretler: idrarda kan; sırt ağrısı; kilo ve iştah kaybı, sürekli ateş; anemi (kansızlık). Kanser Riski faktörleri: Elli yaşın üzerinde olan erkeklerde-, çok fazla sigara içenlerde, geçmişte kronik idrar yolu enfeksiyonlarından rahatsız olanlarda daha fazla görülür. Check-up Kuralları: Komple fiziki muayeneniz sırasında yapılan rutin idrar tahlilleri idrarınızda kan...
  2. mesane

mesane

böbrek ağrısı Böbrek ağrısının nedenleri çeşitlidir. Bunlar arasında: böbrek taşı, böbreklerden idrar akışının tıkanıklık nedeniyle düzensizliği, böbrek uru, böbreklerden çıkan zehirli atıkları mesaneye taşıyan borularda taş, ur veya kan pıhtısı, böbrek apsesi olabilir. Ağrılar sırasında terleme ve kusma da görülebilir. böbrek taşı İdrarda bulunan oksalat billurlarının meydana getirdiği...
  3. Hakan Altun - Yollara TaşLara

Hakan Altun - Yollara TaşLara

Erkekçe söyLüyorum ağLıyorum Her gece Şunu bil istiyorum degmedim bir tene sana oLan bu sevgimi eşin dostun biliyorda söyle söyle söyle senin yüregin sızlamazmı yollara taşlara yazdım adını gel yorma bu deli aşk adamını seninle can vermeye hazır bu beden ölüm gelirse gelsin bir allah birde senden yollara taşlara yazdım adını gel yorma bu deli aşk adamını seninle can vermeye hazır bu...
  4. Bitkisel Yollardan Tüy Dökme

Bitkisel Yollardan Tüy Dökme

kıl döken bitkiler kıllara bitkisel çözüm tüy döken bitkiler tüy dökmek için bitkisel çözümler merkep sidiği 1- zırnık ıslatılarak kıl bitmemesi istenilen yere sürülmeli 2- keler yakılır külleri zeytinyağı ile merhem haline getirilerek sürülür 3- tüyler yolunduktan sonra kirpi ödü sürülür 4- incir sütü..........................50 gr karınca yumurtası...............50 gr deniz...
  5. Mesane taşı nedenleri belirtileri ve tedavisi

Mesane taşı nedenleri belirtileri ve tedavisi

Mesane taşları mesanenizdeki sert mineral kitleleridir. Mesane taşları konsantre idrarda bulunan mineraller kristalleştiğinde oluşur. Mesane tamamen boşaltamayacağınız zaman sıklıkla olur.Belirtiler ve semptomlar şiddetli karın ağrısından idrardaki kanlara kadar değişebilir. Bazen mesane taşları semptomlara neden olmaz.Küçük mesane taşları tedavi edilmeden geçebilir, ancak bazılarının ilaçlara...

Sayfayı Paylaş