Boğazım düğüm düğüm çok kötüyüm:(

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Boğazım düğüm düğüm çok kötüyüm:(
yengemin ayarini yaptim boğazımda düğüm düğüm boğazım
İnanın artık ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmez oldum..bu sıpa beni hasta edecek en sonunda:(sabah kahvaltıda sadece 1 yumurtadan omlet yaptım 1 bardak çayla ekmeksiz yedi..öğlende 2 küçük hamur kızartması yedi ve akşam yemegi yemeden yattı:(yatmadan öncede ağlıyodu açıktım diye:(bende vermedim..her yemegimizi burnumuzdan getiriyor..her sofarada yemeği begenmiyor yemeyecem diyor..yada başka bir bahane uyduruyor..bir kaç ay evvel dr. götürdüm yine..kan tahlilleri felan yapıldı..kan şurubu ve çinko eksikliği için şurup verdi dr..o ara birazcık iyiydi..şimdi yine başa döndük..bir kaç sefer aç bıraktım ve hiç oralı olmadım oda işe yaradı ama sadece 1 hafta okadar..2 gün iyise 3.gün yine başa dönüyoruz..inanın artık ne yapacağımı ne diyecegimi şaştım kaldım..herkez hemen şunu soruyor..küçükken eline bişey vermedinmi..felan diye..alakası yok ben o evim kirlenecek diye eline bişey vermeyen annelerden değilim:)küçükken iyidi yani bu duruma göre..ne zaman benden ayrıldı 1 ay çok güzel yedi..sonra hep bu haldeydi..içimi birine dökmezsem çatlıyacaktım yazdım rahatladım azda olsa..kızlar belki bana yararınız dokunur mesajlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum...

Ce: Boğazım düğüm düğüm çok kötüyüm:(

canim arkadasim canim kardesim malesefe yine bu yazini ben gördümm,
ve sandimki azda olsa bir düzelme olmusturr,,cok üzgünüm canimm,ins düzelir kendi halinde birak ve sakin zorlma,,üstünede fazla düsme,,bnm dusuncelerimi biliyorsunn,kendinize iyi bakin,sevgiler öptüm ikinisi

ahh nisanım dert ortagım..biliyorsun beni azda olsa tanıdın..inan artık yapmayacam bişey kalmadı..herşey allahtan tabi..ama aç aç yatınca içim bi tuhaf oluyo..öğlen yemesin zoruma gitmiyoda aç yatınca çok kötü oluyorum:(allahım sen sabır ver..yavrumada iştah nasip et..amin:(

raillacım ahh ahhh neler yaşadım bi bilsen bana hakverirdin..böyle yemiyor sonrada hastalnıyor..sabah oldu ağlıyarak uyandı..karnım ağrıyoo diyee bağıra bağıra..daha yüzümü bile yıkamamıştım halimi güne başlama stresimi görseydin..anlattım oğlum hadi yemegini ye gececek diye..hala ağlıyor yemeyecem diye..en sonunda dayanamadı oturdu sofraya ağlaya zırlaya azda olsa yedi..şimdide zıplıyor:)diyorumya nasıl davranacağımı şaştım:)saol canım destegin için:)

gülüm canımbbeni seni çok iyi anlıyom çünkü yengemin oğluda öle inatlaşıyo aç yatıyo amam yengem aburcuburu kesti ondan ve kendi haline bıraktı canım şimdi eskiye nazaran daha iyi çünkü gerçekten açıkınca yiyiyo veletler üstlerine gidincede şımarıp yemiyolar canım allah kolaylık varsin canım ablam

esena ben zaten abur cubur çok veren birisi değilim canım..ancak ve ancak yemegini yerse ve kendi isterse 1 tane küçük bir şey veriyorum..zaten alerjisi var herşeyden yiyemiyor:(aburcubur olarak..keşke çözüm o olsa:(

canımişin çok zor ama allah sana gayret kuvvet versin aynı sorunu bende yaşadım oglum 11 yaşında bazen yemek sorunu yaşıyoruz ama önemli olan saglıgı yerinde mi doktor bana aynen böyle dedi yiyip hasta olacagına bırak yedigi yetiyo ki saglıgı yerinde dedi bende sonra bıraktım çünkü ben benden gittim bu konuda sanada tavsiyem kendi haline bırak bide benim oglan sünnet oldu ondan sonra yemesi daha da degişti.Kendine dikkat et canım çok üzülüp hasta olma

canim seni cok iyi anlyiorumm banada herkes üzerine gitme zorlama der ve bende yapmazsam hastalanirr,,yani mecburuz bi yandann gercekten bnm kiz da halan yemyior gecengun bile doktrdaydik hep ayni laflarr artik rabbim buyukk sabredecegizz sende uzulme canim,yapacak bisey yokk,,,allah buyuktr ve yazina amin diyorum canim,aminnnnnnnnnn

Sevgili Gülücük,yazdıklarını okudum bende şimdi,senin hissettiklerini inan içimde hissettim canım,sabır gerektiren bir konu bu,sen her öğün yemeğini düzenli bir şekilde hazırla çocuğunun,hiç israr etme.yemeğimizi yedikten sonra istersen biraz dışarı çıkarız de,yemiyor diye sinirlenip tepki gösterme,gayet rahat ol,yemek yerse sevdiği bir şeyle ödüllendir.çocuğunla kaliteli vakit geçirmeye bak,ben üç tane çocuk büyüttüm,tanıyorum az çok bu yaramazları,üzme canım kendini,her şey düzelir.sabır sabır

nesrin ablam denemediğim bişey kalmadı..inanki..o dediklerini zaten yapıyorum..bilinçli bir anneyim ama gel görki benim sıpa çok ama çok iştehsız..akşama kadar aç durup aç aç yatan bir çocuk..abur cubur desen onuda ben eline vermeden gidipte kendi almaz.yani öyle şeylerde yemez..ne yapacağımı şaştım hayırlısı olsun ne yapayım..saol ilgin için ablam:)

Geri