bu da darkanGEL..:)

Cevap: bu da darkanGEL..:)

Canım ailenle birlikte sağlık mutluluk ve huzur dolu yıllar diliyorum.

canım benim seninle olan tüm duygularımı biliyorsun...10 seneden fazladır benim canım,kanım.herşeyimsin.can dostum oldun herzaman.Allahıma binlerce şükür ki senin gibi bir dostu çıkardı karşıma:)şu an yollarımız uzak olsada herzaman kalbimdesin kalbindeyim biliyorum....biliyorsun...Rabbim bundan sonra tüm güzellikleri sana ve Bersu'ma nasip etsin inşallah:)o her zaman gülen yüzün pozitifliğin hiç solmasın bitmesin tatlım ben seni öyle tanıdım ve hep öyle bilmek ve hatırlamak istiyorum...hayat karşısında tüm mücadelerinde Allahım sana kolaylıklar sağlasın.yolun açık bahtın güzel olsun bundan sonrası için....canımmmmsın:) +rep bendende

handanca öncelikle sana çok teşekkürler..sağol canım sanada ailenle bir ömür boyu mutluluklar sağlık ve sıhat nasip etsin allahımm..:)

baş adminim M.C. teşekkürler herzaman yanımdaydınız ve bana en büyük desteği sağladınız..herşey için çok teşekkür ediyorum..+rep vermesende olur:)sen bizi gönlünden silme yeter:)....

canımmmm...aşkımmmm...sarışın bombamm...herşeyimmm...kankimm..candostumm..benimm allahım iyiki senin gibi biriyle dostum..sen bana güçlü kadını öğretensin..dimdik ayakta olan kadını!! evet şimdi uzaktayız ama kalplerimiz herzaman beraber olacak senin üzüntün benim.senin sevincinde benim sevincim olacak.sen gökyüzündeki yıldızların sayısını biliyormusun? ben bilmiyorum önemlide değil zaten..işte bizim sevgimiz onlardan da çokk seni çok seviyorum can dostum benim:) +rep için de teşekkür ediyorum.biliyorum ki m.c nin cebindeki akrep hiçbirzaman sana uğramıyor:D:D:D:D:D:D:D

canım benim fıstık kızına ve sana hayırlı,mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum Rabbim gönlünüzden geçen en güzel sesi duysun muradınızı versin canım evladını en iyi şekilde yetiştirmen ve mutluluğu en üst seviyede yaşaman dileklerimle...
eee bende rep vereyim dedim ama veremedim canım kısa zaman önce vermişim demekki sana birkaç kişiye daha vermem lazım sanırım neyse telafi ederim ben onu :):) fıstığını benim için öp...

Son düzenleme:

arkadaşlar biraz geç oldu ama nette sorunlarım vardı..neyse hallettik çok şükür şimdi teşekkür edebilirim..tuqqce ve mislim çok sağolun melekler en güzell en iyi dilekler hep sizinle olsun canlarım...

sonunda beklenen esmer güzeli görebildik:)
bu şiirr kızın ve senin için

Mutluluk avucunda tutacağın kuş değil
Mutluluk Kafdağınında kuracağın düş değil
Mutluluk, gözlerimde vuracağın düş değil
Ayperi, iki iken, bir olmaktır mutluluk.

Mutluluk, gözlerinde yüreğini bulmaktır
Mutluluk, messafesiz nefesini duymaktır
Mutluluk, itirazsız her emrine uymaktır
Ayperi, vicdanınla uyuşmaktır mutluluk.

Mutluluk, aşka sadık, bir ceylanca sevilmek
Mutluluk, ela gözlü bir yar için delirmek
Mutluluk, yar uğrunda, ömrünü verebilmek
Ayperi, rüyasında görülmektir mutluluk

bi ömür o seker mi seker kızınla saglık huzur para ve MUTLULUK sizden hiç eksik olmasınnn .. Çokk öpüyorumm sizii :)

darkangelcim öncelikle ALLAH kızını bagışlasın güzel annenin güzel kızı nede olsa ALLAH tüm dilekleri kabul etsin canım kızın vatana millete hayırlı bir evlat olsun ve hayatın boyunca hep böyle gül..........

Geri