bu sözler benden sızlere normalde paylaşmıyordum ama olsun rabet gördukce ıstek uzerı

nevbaharr

Yeni Üye
Üye
bu sözler benden sızlere normalde paylaşmıyordum ama olsun rabet gördukce ıstek uzerı
rabet ne demek sessizce ağladım sözleri istek sözleri
Sessizce ağladım yokluğunda her düşen damlada bir kez daha yok oldu ümitlerim tek tesellim uzaktan gelen sesin ama artık oda kesildi. Sessizce ağladım yokluğunda her düşen damlada senin hasretin vardı.senim için ağlayan gözlerim gidişine isyan edercesine sensizliğe ağladı sessizce ağladım yokluğunda.

Küçük bir tebessümün bile yeterdiya bana demek oda zor gelirmiş sana sevginin en güzeli vermek istesem sana gözlerin hayır diyor bana korkuların benden geliyorsa sana istemem ağlamanı bana yazdıklarımın hepsi sana kız bir okusana.

Gözlerine her baktığımda acıların en büyüğünü çekıyorum sensiz kalmanın korkusu sarıyor bedenimi ellerini sımsıkı tutmak seni seviyorum demek istiyoru sence çok şeymi istiyorum.

Göğsümde yatırıp saclarını okşasam kulağına seni seviyorum desem en güzel ve hiç söylenmemiş sözleri söylesem sende bana sevgini söylermisin.?

Yanlızlığın resmini odamın duvarına kazıdım. Adını yazdım resmime. Renkleri siyah beyaz olan. İnce bir cerşefe çizdim sonra. Masum bir çocuk gibi seyrettim hergece.belki duyarsın diye beni adını haykırdım. Engel olamadığım bir çığlık var içimde. Ne zaman bitecek bu yanlızlık diye. İnce ince süzülür gözümden yaşlar. Melek yüzlü yarim nerdesin.

Geri