Bulaşık makinesinde hangi deterjanı kullanıyorsunuz?

Uzman SühaN

Administrator
Bulaşık makinesinde hangi deterjanı kullanıyorsunuz?
bu konu;bulaşık makinası için deterjan,lekeli bulaşıklar için deterjan hakkında bilgiler vermektedir.

Melekler bulaşık makinasını her boşalttığımda hüsrana uğruyorum :S Bulaşıklar hep puslu,lekeli bulanık çıkıyor.Tüm deterjanları kullandım diye bilirim.Kalitesizinden tutunda en iyi markasına kadar..Ama sonuç aynı değişen bir şey yok..Işıl ışıl parlayan bulaşıklar için ne önerirsiniz?Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim:)

bu konu;bulaşık makinası için deterjan,lekeli bulaşıklar için deterjan hakkında bilgiler vermektedir.

Melekler bulaşık makinasını her boşalttığımda hüsrana uğruyorum :S Bulaşıklar hep puslu,lekeli bulanık çıkıyor.Tüm deterjanları kullandım diye bilirim.Kalitesizinden tutunda en iyi markasına kadar..Ama sonuç aynı değişen bir şey yok..Işıl ışıl parlayan bulaşıklar için ne önerirsiniz?Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim:)

Beyzam bu bulanıklık sorunu bende de var benim cevabım makinadan.Çünkü ben de denedim her deterjanı olmuyor. Aynı makinanın değişik modelleri annem ve görümcemde de var onlar da aynı dertten muzdarip. Bosch bulaşık makinasına bir daha asla diyorum ve ilk fırsatta başka marka makina almak istiyorum..

Aynıı dert bendede var herifimmmmm

Benim evdeki tüm beyaz eşyalar simens.Sadece bulaşık makinam vestel inan hiç memnun değilim.Bulaşıklar iğrenç ya ne yapsam çıkmıyor.Suzu calgonuda denedim hayatım aynı .Yahu misafire bir bardak su uzatmaya utyanıyorum .O derece lekeli

Finish Quantum (calgonit) kullanirim ben hep cooook memnunum. Tabi en onemlisi su ve tuz u eksiketmemek duzenli bi sekilde koymak. Su yada tuz koymadigim zaman bazen bende ayni seyi yasiyorum. Tek basina deterjan ise yaramiyor$:)

Arçeliğin gri renkteki en son modelini kullanıyorum ama çok fazla randıman alamadım bulaşıklarım puslu lekeli çıkıyor en kaliteli detarjanları kullandım yıllardır finish kullanıyorum parlatıcısını tuzunu asla eksik etmem ama nafile en son fairly planium aldım ama çok şaşırdım çünkü sonuç gayet iyi en azından finishten daha güzel yıkıyor diyebilirim.

Valla canım birkaç defa servis geldi makinede bir hata bulmadılar bizde anlamadık kafasına göre bulaşığı yıkıyor hahaha bazen çok güzel temiz yıkıyor bazende aksine temiz olan bile kirli çıkıyor:D:D

Geri