Burun estetiği yaptıran ünlülerin öncesi ve sonrası

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Burun estetiği yaptıran ünlülerin öncesi ve sonrası
Burun estetiği yıllardır ister ünlü ister ünsüz olsun birçok kişinin yaptırdığı cerrahi bir işlemdir.

Burun estetik ameliyatların da günümüz de tıp alanın da oldukça ilerleme kaydedilerek daha kolay ve izsiz yöntemler uygulanıyor. Sağlık sorunları nedeni ile burun estetik ameliyatı olanın olduğu kadar bunun yanın da yapısal ve şekil bozukluğu nedeni ile burun yapısından hoşlanmayan kişiler de burun estetik ameliyatlarına başvurarak burun görüntülerini düzelterek tabiri caizse bambaşka bir kişiye dönüşüyorlar.

Bilhassa öyle ünlüler var ki onların burun estetik ameliyatı öncesi ve sonrası görüntülerini gördüğünüz de bazılarına gerçekten inanamıyacaksınız...

Burun estetik ameliyatı olan yerli ve yabancı ünlüler arasın da aslın da birçok isim var.. Sizler için bazılarını bu konumuz da seçerek estetik öncesi ve sonrası görüntülerini konumuz da paylaşıyoruz.

Ünlüler arasın da öyle isimler varki, ben görüntüleri görene kadar onların burun estetik ameliyatı yaptırdığını şahsen bilmiyordum ve hakkaten hayretler için de kaldım.

1416304468183.JPG
blake-lively1.JPG
buru910.JPG
cagla-sikel.JPG
deniz-akkaya.JPG
estetik-ameliyat-olan-ünlüler-siralio-11.JPG
images.JPG
tugba-ozay.JPG
unlulerin-estetik-oncesi-ve-sonrasi,e19taPIqmUy0-hR9EVA4dQ.JPG
unlulerin-estetik-oncesi-ve-sonrasi,lomSFg4KREGoE_4xVrx8bg.JPG


Burun estetik ameliyatı olan ünlüler arasın da Kim Kardashian, Jennifer Lopez, yerli sanatçılarımızdan İrem Derici, Çağla Şikel gibi isimleri sayabiliriz..
 
liya

liya

Üye
Üye
burun estetiği kişiyi ne kadar değiştiriyor ama tabi usta ellerden çıkarsa... burun yapısı yüze ifadeyi veren detayların başında geliyor ben çok kötü olmadıktan sonra yani özellikle sağlığa olumsuz etki etmiyorsa estetiğe karşıyım ama diyelim burun yapısı kişinin sağlığını olumsuz etkiliyor yada görüntü itibarı ile psikolojisini bozuyor ona bişey diyemem yapılabilir diye düşünüyorum ama bazıları özellikle ünlüler diyeyim o kadar çok burun yapısıyla uğraşıp estetik yaptırıyorki nerdeyse burunları yok denecek kadar küçük kalıyor hatta bazılarının görüntüsü bile çok kötü bir hale gelebiliyor
 
Üst