Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN
Sevgili üyelerimiz, gördüğünüz üzere formumuzdan görevi bırakan bıraktı gibi görünen atılan kavga edenler mevcuttu, bu saate kadar buraya emek vermiş gönülden çalışmış bütün arkadaşlarıma Teşekkür ediyorum...

Vizyon olarak birbirine benzesede içerikleri ayrı, ayrı yolları olan iki forumuz. Bizim KK ile nebir problemimiz var, nede sürtüşecek şeyimiz..

K.K dan gelipte burdaki huzuru bozan, burda olanları onlara orda olanlari bize yazan, bizi kötü tanıtıp araya nifak sokan, hiç bir üye ile işimiz yok. Ya beğenirsiniz kalırsınız, yada kapı açık çeker gidersiniz...

Kimsenin huzuru bozmaya hakkı yok,

En ufak bir tartışmada, pm de vs vs de mesajı rütbesi ne olursa olsun, kişileri ivedilikle banlarım, Sizler için emek sarfederek, burayı bir KADIN DAYANIŞMA platformu haline getirmeyi düşünen M.M, bu doğrultuda ilerleyecektir, Aradan sıyrılan iki yüzlü insanları aramızda ASLA barındırmayız...

Bu Benim yorumumdur... Hiç kimseyi bağlamaz derdi olan adresimi biliyor...

DURUMU bilgilerinize sunuyorum. Bu konu altına yine abuk sabuk msj lar lütfen ama lütfen yazılmasın...

Burası M.M yok öyle...

NOT: Sevgili Kazen Bey'in açıklamasına binaen mesajda editleme yapılmıştır. Bilginize. M.C

Ce: Karaktersiz Karakterlilere!! Duyuru !

İki siteyi kullanmak ne derece doğru peki ? Kişisel özgürlüktür tamam ama iki siteyi birden kullanmak hem de yönetimden olup kullanmak ne derece mantıklı ? Nereden bileceğiz sorun çıkarmak için üye olunmadığını ? Sonuçta çoğu üyemiz diğer siteden geçiş yapan üyeler. Ajan mıdır, huzur bozmak için mi buradadır, bitmeyen husumetlerin devamı için mi buradadır, eğlence için mi buradadır... Nereden bileceğiz ve nasıl engel olacağız ? Abuk sabuk mudur bilemem ama yönetimin fikrini çok merak ediyorum bu mevzu hakkında.

burası M.M yok öyleeeeee:D:D

ayıp ayıp gerçektende ayıp iyi niyeti kötüye kullandınız çok ayıp söyleyecek lafım olmaz size.

Sevgili fuşya, kişisel tercihler tamamen kişiyi ilgilendirir, elbette nerede ne yaptığı nerelere üye olduğu bizi hiç bir şekilde enterese etmez, ha nasıl bileceğiz ajanmıdır karalayıcı zihniyetmidir, at gözlüklümüdür dersen.... Hemen kendisini belli eder merak etme, gördün işte tecrübemiz var ;)

Biz işimize bakalım :D

Öyle yada böyle bir şekilde burasıda düzene girecektir eminim.Ben kendi adıma rahatım.Emeklerinize teşekkürler.

Ce: Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN

eski sitedekiler eskide kaldı denmişti ta önceki siyaset anketi konusunda..o zaman şu eskide kalan kişisel hırslar bırakılsın ki buraya huzur gelsin...ve umarım bu uyarı dikkate alınır..

isteyen istediği sayıda forumu kullanır bence.birinde yönetici dahi olabilir.kimlerin iyi kimlerin kötü niyetle girdiği,kimlerin kişisel hırslarından arınamadığı,özelden veya genelden kimlerin içindeki kini kustuğu ve hatta buna başkalarınıda alet ettiği,kimlerin her fırsatta tahriğe başladığı görülmüştür ve görülecektir.tıpkı diğer sitedeki gibi:)
bunun için tek bir siteye üye olunması gerekmez:)
bence bu saatten sonra herkes iğneyi kendinede batırsın:)

Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama ben birşey anlamadım?Sorun nedir?Forumunuzu bugün google'dan buldum ve bugün üye oldum.Bahsigeçen foruma da üyeyim.Bir sorun teşkil eder mi bu durum?Lütfen aydınlatır mısınız?Teşekkürler.

Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama ben birşey anlamadım?Sorun nedir?Forumunuzu bugün google'dan buldum ve bugün üye oldum.Bahsigeçen foruma da üyeyim.Bir sorun teşkil eder mi bu durum?Lütfen aydınlatır mısınız?Teşekkürler.

Hayır herhangi bir problem teşkil etmez, formumuzun lütfen tadını çıkartın :welcome:

Geri