Buyrun buyrun bakın utanmayın =)

kimsever4oj.gif

35_3.jpg

Son düzenleme:
ben seni kocaman bir yürekle sevdim ..gözlerim değil, yüreğimdi seni gören..sen damarlarımdaki kana karışıp geldin,oturdun yüreğime...bir başka yerde olamazdın zaten..sen benim en degerli yerimde,yüreğimde olmalıydın,orada kalmalıydın.
seni severken dünyayı da sevdim ben insanları da..kendime bile dar gelirken,içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık...en tahammülsüz en kızgın oldugum anlarda bile seni düşünmek yetti bana... içimdeki sevinç yüzüme yansıdı,güldüm...
beni güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız içten gülüşün ne oldugunu anladım seninle...
herşeye ragmen sevdim seni..güçlüydüm aşamayacgım hiçbir zorluk yoktu..koca bir kente koca bir dünyaya kafa tutabilirdim...sana ulaşmamı engelleyecek herşeyi eritirdim kül ederdim...sana ulaştıgımda ise sakin bir göle dönüşürdüm ve o göle yalnız sen girebilirdin....
seni severken yorulmadım..çünkü SEN yaşam kaynagıydın..her gün yenilendim..seninle cogaldım,büyüdüm..eksik kalan neyim varsa tamamladın...sevdim iştee ötesii yokk...yupis

seni seviyorum...
gözlerine baktıkca kendimi başka diyarlarda bulmayı seviyorum...sana dokundukca yüreğimden havalanan bir kuşun bütün bedenimi dolaşmasını seviyorum....saclarımı okşadıgında içime yayılan o tatlı serinliği seviyorum...gülerken cıkan gamzelerini seviyorum..seninle yaşamayı seviyorum..bütün kötü yönlerimi unutturuyorsun bana..mükemmel bir insan değilim ama seninleyken bu dünyada benden daha iyisinin olamayacagını düşünüyorum..sende bir kusur bulsam aynısını kendimde de göreceğim ama bulamıyorum..sana sevgim artıkça kendime hayranımda artıyor...kendini begenmiş biri oldum başkalrını bilmem ama ben bundan hiç şikayetci değilim....
seni seviyorum;ama, daha önemlisi sende ben kendimi seviyorum...

aşkın muhasebesi olmaz sevgili
aşk
bir alışveriş değildir
veriştir sadece
alacaklı olmaz insan
üstünden yıllar geçse de

aşk fatura edilemez sevgili
yansımasıdır sadece
içgüdülerin
borçlandıramazsın arzuları
eğretilenmesidir bilinçce
duyguların,
sayıları olmaz ki bilinçaltının

bunu artık anlamalısın
aşkta hesap kapanmaz,
kapanamaz sevgili
açık hesap çalışılır
hayatın ölüme verdiği gibi
aşk yalnızca bağışlanılır…

Son düzenleme:
evet meleklerimmm şuan saat 12yi gösteriyor yarın yepyeni bir gün olacak..bu gece diliyorum:d040: kii allahtan yarınn istediğiniz her ne varsa sizin o güzell gönüllerinize versinn sizi seviyorum melişlerrr...
images

iki kalbin arasına özlem girmesinn...yalnız günlere ...yalnız gecelere inat özlemek sözcüğünü cıkaralım aşkımızın lügatından ..özlem aşkın parcasıdır bilirim ...aşık olmayan özlemeyi debilmez bilirim; ama varsın bu seferde böyle olsun ne dersin sevdiğim.. özlemeyi kilitleyip bir sandıga anahtarını atıverelim denize ne dersin sevdiğim...
seninle olmak yaşamın bana verdiği en büyük mucizelerden biri..mucizelere inanmayan ben ,şimdi bu mucizeyle yaşamaya alıştım..
bir kez kondu yüreğim yüreğine...anla beni ve tut elimi..
yürüyelim birlikte bu sevdanın yolunda..
bua aşk bize cok yakışıyor sevdiğim...yakışanı cıkarmayalım üzerimizden...

Son düzenleme:
seni arıyorum...
bu şehrin bütün sokaklarında sinmiş sensizliğin
dökük pişmanlıklar avuntusuz cıkmazlara dogru yürüyorum
bütün umutsuzluguma inat
seni arıyorum...
dudaklarımda bildiğin o şarkı sokak lambalarına sıgınıyorum
hafiften bir yagmur aglıyor benimle
bir deli rüzgar saclarımda yalnızlıktan üşüyorum
bulamayacagımı bile bile
seni arıyorum...
anlatacak nelerim var bir bilsen içimde