Buyrun buyrun bakın utanmayın =)

6044d1255674396-yazili-gunaydin-e-kartlari-31dq3-jpg

seni seviyorum
çünkü,
her sabah kalktıgımda yaşamak için tek nedenim,sen varsın..
fakat seni seevmek için binlerce nedenim var..seni seviyorum...
çünkü,
bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin
seni seviyorum
çünkü,
sensiz bir yaşamı artık düşünemiyorum...
sensiz kuru dünyada yaşamaktansa,
ölümün soguk nefesini öpmeyi
bir daha hiç seni görememektense hayata arkamı dönmeyi
tercih ederim...

seni seviyorum
çünkü,
seni sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden ...
o kadar dogal ki bu duygu ruhumun derinliklerinde,
sanki dogdugumdan beri var...
sadece ortaya cıkmak için seni bekliyordu...

seni seviyorum
çünkü,
sen hep benimlesin...
gözümü kapatmam yeterli seni görmem için...
esmer tenini...

seni seviyorum
çünkü,
benliğim sana ait..
sen onu buruşturup çöpe de atabilirsin,
kalbine yakın bir yere de koyabilirsin..
tanrım !!!
o kalbine yakın bir yerde olmak istiyorum

seni seviyorum
çünkü,
sende ben varım...

seni seviyorum
çünkü,
seni sevmeyi seviyorum...
seni koklamayı seviyorum...
sana dokunmayı seviyorum...

seni seviyorum
çünkü,
sen herşeyde varsın
havamda, suyumda, canımda, kanımda...
seni seviyorum
çünkü sen herşeysin...

seni seviyorum
çünkü,
bu kadar nedenden sonra bile ne kadar SEVDİĞİMİ anlatamadım...

SENİ SEVİYORUM HERŞEYİMLE....

sevdiğim sana nasıl söyleyeceğim,nasıl yazacagım..kelimelrim yetersiz..kalemim tutuk.sana öyle hasretim kii bütün sözler ifadesiz.senden önce yaşamamışım,senden önce ben ben değilmişim.sen gittiğinden beri yine kendimde değilim.seninle yaşadıklarım yetmiyor..anılar kalbimin acısını dindirmiyor..ayrılık kapıyı caldı,seni benden aldı..artık içeri kimse hiç kimse giremiyor.

gözlerim senden başkasını görmüyor.ellerim senden başkasına gitmiyor.dudaklarım senden başkasını öpmüyor.geceleri bir yorgan gibi cekip üstüme karanlığı örtüyorum.uzak yıldızların ışıgı bile bu karanlıgı delip gecmiyor.yıldız yok,ay yok,bulut yok...umut yok sevdiğim..umutsuz yaşanmıyor...

sokaga cıksam attıgım adımlar boşlukta geziniyor,yağmurlar yagsa damlalar bana seni söylüyor..ciceklerin boynu bükük,güneş bitmiş.dünya benden hesap soruyor..bu ceza cok agır sevdiğim,bana reva gördüğün bu ceza cekilir gibi değil.yüreğim sökülüyor...

hatamı biliyorum,yanlışın farkındayım.senden özür dileyecek yüzüm yok..istersen kapının eşiğinde küçük bir taş olayım itip kalktıgın, yeter ki uzaklara fırlatıp atma beni.pencerende bir kuş olayım,elinin tersiyle ucurma beni.ince parmaklarında solgun bir cicek olayım, buruşturup kırma beni...

susup gittin,cekip gittin.bir namlunun ucuna kurşunu sürüp gittin.ama öyle kaskatı agır ki ruhum,can damarım kesilse bir damla kanım akmaz.gözlerim ufka dikili,bir küçük ışık bekliyor senden.. bir aydınlık teli.bir umut...

AFFEDER MİSİN BENİ?

Bana sevmeyi ögret.

Öyle bir sev ki sensizken bile sadece sen ol yüregimde. . . sadece bana baksın gözlerin. . .sadece bana dokunsun ellerin. . .sevdan bir ateş olsun yüregimde , bütün benligimi sarsın. . .gönlüm bir deli coşsun sende. . .sadece seni bileyim seni seveyim,senin varligina inanayim. . .yeterki sen beni ben olarak sev. .

22.gif
22.gif
22.gif

Bana sevmeyi ögret.

Tut ellerimden hic birakma. .bir gün ucurum kenarında durarsam sen kurtar beni sadece sen. . .eger olmazsan düserim o ucurumdan. .ölüm cıkar karşıma yinede sen derim. . .sadece sen. . . ! ! !

Al bu yürek senin. . .ben seni sen oldugun icin sevdim,ben seni sevdim. . . sadece seni. . .Her animda her dakikada her saniyede seni nefesimle birlikte icime cektigimi. . .Baktigim her yerde sanki sen varsin. . .sanki bana ellerini uzatiyorsun ama ben ulasamiyorum. . .sonra kaybolup gidiyorsun gözlerimden. . .yine isyan ediyorum sensizlige. . .keske yanimda olsaydin sana doyasiya bakabilseydim. . .canim yanar icim kanar senin yokluguna inan alısamadım. . .belki yildizlar kadar uzaksin bana ama sen herzaman yüregimdesin. . bendesin. . .seni bende yasatacagim. . .

22.gif
22.gif
22.gif

Unutma ben sevdimmi Allahina kadar severim. . .sartsiz. . .kuralsiz. . .ve alabildigince sadece SEN derim. . .Tek seni hep seni mahsere sevecegim. . .duyuyormusun uzaklardan gelen feryadimi. . .sen sen diye haykirisimi. . .Her yerde seni arayisimi sanki birden karsima cikacakmissin gibi. . .Hasret fenerleri sönmedi hala. . .icimde bir sizi. . .icimde firtinalar. . .

22.gif
22.gif
22.gif

Neolur bana sevmeyi ögret. . .bilirsin kandırmaca asklara tahamülüm yok. . .Beni bütün yüreginle sev. . .sana ömrümü vereyim. . .senin icin ölmeyi bile göze alayim. . senden baskasi yar olmasin gönlüme. . .baska gözlere bakmayayim. . .beni verme sakin ellere. . .beni sensiz birakma sevdigim. . . Hayatimin günesisin . . senle dogdum senle batayim. . .seninle mutluyum seninle. . .

22.gif
22.gif
22.gif

1111.jpg

Geri