Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

c vitaminli besinler

Konu, 'Gebelikte beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bol vitaminli yiyecekler vitaminli yiyecekler nelerdir besinler yemekler Günde 2 porsiyon
    Sizin ve bebeğinizin doku tamiri, yara iyileşmesi ve çeşitli metabolik işlemler için C vitaminine gereksinimi vardır. Bebeğin ayrıca güçlü kemik ve diş gelişimi ve düzgün gelişmesi için C vitaminine gereksinimini vardır. C vitamini beden de depolanamaz, bu nedenle her gün alınması gerekir. C vitamininden zengin besinler en iyisi taze ve pişirilmemiş halde yenir, ışık, ısı ve havaya maruz kılmakla vitaminini kaybeder. Taze sıkılmış portakal suyu bu vitaminin en iyi kaynağıdır.

c vitaminli besinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepatit C Hepatit-C

Hepatit C Hepatit-C

Hepatit -C nedir? C hepatiti ,Hepatitis C virusunun (HCV)’nin neden olduğu bir karaciğer enfeksiyonudur.Önceleri non-A non-B (ne A nede B) hepatiti olarak adlandırılan C hepatiti,1970′lerin ortalarında bulundu.1989 yılına kadar kendine özgü antikorları tespit eden (Anti-HCV gibi) bir test olmadığından , mevcut testlerle gösterilemediğinden ,varlığı bilinmesine rağmen non-A non-B ( ne A ne de...
  2. Besİnler

Besİnler

BESİNLER Organik Besinler Karbonhidratlar Sindirilirler Yağlar Sindirilirler Proteinler Sindirilirler Vitaminler Sindirilmezler İnorganik Besinler Mineraller Sindirilmezler Su Sindirilmezler • Enerji vericiler : Karbonhidrat, yağ, protein Enerji verimi : Yağ, protein, karbonhidrat Yapıcı-onarıcı : Protein, yağ, karbonhidrat Düzenleyiciler : Protein, vitamin, mineraller, su Açlık anında...
  3. Sigara İçenlere C Vitaminli Krem...

Sigara İçenlere C Vitaminli Krem...

c vitaminli krem c vitaminli kremler Ben sigara kullanmıyorum ama bence ii bir detaya değinilmiş.Aklınızda bulunmasında fayda var. Sigara içenlere C vitaminli krem Antioksidan ürünlerAntioksidan ürünlerin birkaç çeşidi bulunuyor. Ancak içlerinde en tanınmışı C vitaminli antioksidan kremler. C vitaminli kremler, güneşten kaynaklanan yaşlanmalarda öneriliyor. Çok sigara içenlerin C vitaminli...
  4. bol vitaminli 1 yaş çorbamız

bol vitaminli 1 yaş çorbamız

vitaminli bebek çorbaları 1 yaş çorbaları 1 yaş bebek çorbası ben bebişime bayadan beri bunu yapıyorum sizlede paylaşmak istedim 1 kilo ıspanak 1 kilo brokoli 5 tane patates 5 tane havuç 3 tane kabak 4 tane enginar yarım tavuk göğüsü yarım kilo kıyma 1 su bardağı prinç 1 su bardağı irmik 1 su bardağı bulgur 250 gram tereyağı bunları temizliyom doğruyom bir tutam şekilde buz dolabı...
  5. a b c d k e vitaminleri hangi besinlerde bulunur kızlar bilginiz var mı

a b c d k e vitaminleri hangi besinlerde bulunur kızlar bilginiz var mı

Kızlar bir araştırma yapıyorum da acaba a, b c, d, k ve e vitamınlarini içinde barındıran besinler hangileri bana liste halinde verebilir misiniz lütfen.

Sayfayı Paylaş