1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

canım kocişim

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

kocişim canım aşkım. seninle hiç tahmin edemeyeceğim yerde ve imkansız olan birlikteliği imkanlı hale getirip 5 sene berber olup ve sonunda evlilik yaşadık. hayatımın anlamı oldun. inşallah bebişimin babası olursun bir gün. seni çok seviyorum iyiki varsın :123::123::123:

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: canım kocişim
    aferin kıss adamına okut bunu emeğine sağlık canımmmm

3. akşin

akşin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah sevginiz hiç eksilmesin bir ömür boyu mutlu olun......

Son düzenleme: 25 Mart 2008
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

eferin işte böyle hep sev koçişini:Dcanım kardeşim allah mutluluğunu daim etsin..hayırlı evlatlarla sınasın sizi:D

canım kocişim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Sevgili Melekler, yemedim,içmedim,sürekli araştırdım ve büyük uğraşlar sonucunda,size merak ettiğiniz 3 meleğin kocişlerinin resimlerini buldum..buyrun bakalım....orkide,pelinsu ve hayal meleklerimize saygılarımı sunuyorum.... öncelikle orkide meleğimizin eşinin küçüklüğüne inmeye ne dersinizbebisimbebisim orkidenin eşinin gençliğinde fabrikatörün oğlu olduğunu duymuştunuz...
  2. Bir eşi olmalı insanın...(kocişime)

Bir eşi olmalı insanın...(kocişime)

Insanın bir eşi olmalı... Bir Eşi Olmalı İnsanın.. İnsanın eşi olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı...aşık olduğu bir eşi olmalı! Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan eşine şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için....
  3. Kocişine kravatlar

Kocişine kravatlar

Kızlarrrrr :) hanımlar kocişlerinizie birbirinden şık kravatlar bakın :) Hep biz hep biz olmaz azcıkta abilerimizi, babalarımızı, kocişlerinizi düşünelim demi..
  4. Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Bu konu yeni ylda ne hediye alalım hakkında bilgi vermektedir. Melekler acısıyla,tatlısıyla koskoca bir yıl daha bitiyor.Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde aranızda hiç düşünen oldumu kocişlerime ne hediye alayım diye? Laf aramızda ben kocişime fenerbahçe maçlarına yıllık kombine almayı düşündüm (her ne kadar bu bana acı versede )bir ara çünkü onu en çok mutlu eden şey fenerbahçe :18:....

Sayfayı Paylaş