Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Kızlar bende ayın 3 ünde çatlatma iğnesi oldum.bugünde kanda gebelik pozitif çıktı ama acaba iğnenin etkisimi cvp verirseniz sevinirim

Yagmurcum ben konyaliyim 22 yasindayim 1,5 senelikte evliyim tabi arkadas olabiliriz sevinirim:) peki sen nerelisin

11 yıllık evliyim 31 yaşındayım 1 kızım var 9 yaşında 3 yıl önce düşük yaptık ondan sonrada korunmadık ve 3 yıldır hamile kalamıyorum hiç bi sorun olmamasına rağmen ne eşimde nede bende yumurta çatlatma iğnesi yapıldı pazartesi yani 4 gün önce 2 gün ilişki dedi uyguladık eğer olmazsa hamilelik piskilojik olarak çok baskı uyguluyoruz sanırım kendimize hamilemiyim geciktimi gecikcekmi sitresten olmuyo sanırım hanımlar eğer hamileysem buraya yazıcam çatlatma iğnesiyle kalabildiğimi inş sizlerede bilgi vericem genelde hamile kalanlar bir daha bu sitelere bakıp ewt bu şekilde hamile kaldım diye yazmıyorlar size önerim sitress yapmayın hiç bi sorunu olmayıpta hamile kalamayanlar

gulizarcim oncelikle arkadas teklifimi kabul ettigin icin teşekkür ederim bende sivasliyim 23 yasindayim 6,5 senelik evliyim ev hanimiyim esim memur iste ole

Yagmurcum kusura bakma yazamadim net paketim yoktu:)nedemek bende seninle arkadas olmaya cok sevindim ♡bende konyada tasiyorum canim ev hanimiyim esimde yurtdisina gidip geliyor

NE kusuru canım onasillaf Gülizar tüp bebekten önce asilama yaptı doktorum oda çok zor oluyor yeni oldu cuma günü inşallah iyi haber almayi bekliyorum bana dua edermisin benim niyetime yasin süresiyle fetih süresini kuran biliyorsun okursan sevinirim eee sen nasılsın bebeğin nasıl iyimisiniz kaç aylık oldu

Canim tabikide okurum allahim hakinda hayirlisini nasip etsin dualrim seninle ins sende en kisa zamanda hemile kalirsin biz iyiz uce girdik yeni

SAgol canim okudugun icin agzina saglik iyi iyi buyumus bebeginde benim haber almamada az akkaldi cuma gunu alacam test yaptiracam insallah hayirli haber alirim bende senin gibi

Ay canim ins ya guzel.haberler alirsin bizede burdan soylersin merakla bekliyorum cuma gununu hakkinda hayirlisi olsun

Geri