Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Yagmurcum naptin cok merak ediyorum cvp verirsen sevinirim

Arkadaşlar merhaba, adetinin üçüncü günü klomen kullanmaya başladım günde iki tane olmak üzere 5 gün. Bugün adetimin 13. Günü bir tane 18 mm bir tanede 16,5 mm solda yumurta oluştu. Doktor iğne verdi vuruldum hemen inip gündüz saat 11 de. Simdi agrim var ve doktor 36 saat sonra iliski dedi ve sonrasında üst üste dedi 3 gün. Erken çatlama olasılığı varmı mesela bu aksam yada yarın. Geç kalmis olabilirmiyim. Bazen erken catliyormus. Aklım karıştı yani ilk denemem umudum da var ama Rabbim ol derse olur onunda tevekkülu içindeyim. Yüce Rabbim herkesin gönlüne gore verir inşallah.

Canim icin rahat etcekse igneyi vuruldugun gun iliskiye ger ama benim tabsiuem doktorunu dinle o agrilarinda normal bende de olmustu

Ayren öyle yaptım canim dun zaten agrim vardı uyudum. Bugün aksam 36 saat oluyor. Doktoru dinleyeyim dedim bende. Bacağın bide agriyor çekiliyor gibi oluyor. Beni iğne sanırım baya etkiledi :( inşallah umutlarimiz gerçekleşir. Sen peki kullanımdan sonra gebelik yaşadım mi canım.

Gulizar canim buda tutmadi olmadi canim cok sikkin cok uzuldum bir suru agladim 2.3 ay sonra kayseriye tup bebege gidicem ne yapayim baska cagremyok sonumuz o

Canim nasip uzulme vardir her isde bi hayir allahim hakinda hayirlisi nasip etsin seninde nasibin vardir inaniyorumki srnde anne olcaksin daha grncsin tup bebeiginizide yapin grc olmadan

Dogru canim vardir her iste bir hayir bende arastiriyorum işte kayseri tup bebek merkezlerini bir acibadem var birde memorial var doktorlarinida arastiriyorum doktor olarakta acibademde turgut bey var o memirialda yagmur hanim var birde ankarada buldum yillarin doktoru biliyorumda o doktorum vahab bey komsumuzda tavsiye etti ama dur bakalim iyi Araştırmamiz lazım genede hakkimizda hayırlısı birde tup bebeğe gitmeden hamile kalıyormusum benim icin bir mucize olur allahim herseye kadir herşeye gucu yeter

Aynen canim nasip ins hicbirine gerek kalmaz krndiliginden olur rabbim buyuk ama bu uc ay icindede iy arastirmalar yap konyada da cok iy tup bebek uzmani var dilek ince soy diye gelebilirsen bunuda iy arastir canim

Bugün catlatma ignemin 4. Günü. Ara ara ağrı giriyor kasiklarima adet sancısı gibi. Birde göğüs uçlarım aciyor. 10 gün sonra test yapcam inşallah. Ama adetim düzensiz zaten. Ne pkoluyum ne başka birşey var ama adetim çok duzensiz. Heycanla beklemedeyim bu arada canlar :))))
Rabbim hayirlisini versin. Gerçi etrafta pis sapiklar oldukça bu dünyaya çocuk getirmek de nasıl olur bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun arkdaslar.

Geri