Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Evet canım haklısın galiba en güzeli beklemek bu arada bu siteye yeni üye oldugum için arkadaş eklemeyi bilmiyorum eklemek istersen sen ekle beni istersen ve sanırım bizden başka kimse yok galiba şuan:) bu arada ben 7 yıllık evliyim ve 5,5 yaşında bir kızım var sonra bir düşüğüm oldu ve rabbim nasip ederse 2. bir çocuk istiyoruz herkese için sırada bana inşallah

Evet canım haklısın galiba en güzeli beklemek bu arada bu siteye yeni üye oldugum için arkadaş eklemeyi bilmiyorum eklemek istersen sen ekle beni istersen ve sanırım bizden başka kimse yok galiba şuan:) bu arada ben 7 yıllık evliyim ve 5,5 yaşında bir kızım var sonra bir düşüğüm oldu ve rabbim nasip ederse 2. bir çocuk istiyoruz herkese için sırada bana inşallah

h.geldin aramıza o zaman maaşallah yaa Allah dahada mutluluk versin ayırmasın kimseyi Allah bağışlasın kızınızı bende 2.5 yıllık evliyim daha hamiş kalamadım bende istiyorum inşş nasip olursa

merhaba balböcük bende buraya yeni üyeyim .Çatlatma iğnesi oldum adet günümü bekliyorum.Ama adet olacakışım gibi ağrılarım var.Sizin ne oldu acaba güzel bir haber var mı? paylaşırsanız sevinirim.Allahım herkese dileğini nasip etsin inşallah.

Arkadaşlar kimse yok mu? 29 şubatta çatlatma iğnesi oldum adetimi bu gün bir gün geçti başlamadı.Ama korkumdan test yapamıyorum biraz daha geçsin diye.Karnım şiş kasıklarımda bir gerginlik ve adet olacakmışım gibi ağrım var.Daha önce 2 kez çatlatma iğnesi olmuştum böyle olmadı adetim tam zamanında geldi.Sizce hamile olabilirmiyim.Bana cevap yazacak yokmu içinizde.Nerdesiniz melekler

nem selam. Test yaptin mi? Merak ettim. Ben de 17 mart catlatma ignemi oldum 1 hafta gecti. 10 kadar daha bekleyip adet olmassam ben de test yapicam. İnsallah hamileyizdir...

arkadaşım ben de bugün iğne yaptırdm.16 gün sonra tekrar gel dedi dr.hayırlısı bakalım.

Geri