Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

çatlatma iğnesinden 11 gün sonra test yaptım negatif çıktı
sonradan pozitif çıkma ihtimali varmı

yumurta çatlatma iğnesi ve sonrası

koza sen daha yeni başlamışsın canım...bence erken çatlatma iğnesi için...ilk yılda çocuk olma ihtimali yüzde seksen ...bir yıl bekle istersen büyük ihtimal kendiliğinden olur olmazsa o yönteme başvur....

mrb lar ben 10 aylık evliyim 2 düşüğüm oldu birinde krtaj oldum doktorum 4 ay geçtikten sonra bana klomen verdi kullandım ama olmadı bir ay ara verdik sonra tekrar klomen ve yumurta çatlatma iğnesi verdi bunu kullanalı 3 hafta oldu şu an yumurtalıklarım patlama derecesinde büyümüş her biri 4.5cm olmak üzere toplam 4 kist oluşmuş yumurtalıklarımda ve göğüslerimde kistler oluşmuş ameliyat diyor şimdi cerrah ve ben çok pişmanım RABBİM dururken ben kuldan medet umdum size tavsiyem bırakın akışına herşeyi rabbim ne zaman dilerse o zaman olsun hakkımızda hayırlı ise versin

arkadaşlr ben eylülün 30unda çatlatma iğnesi oldum beklenen adet yarın ama adet olma ile ilgili bir belirti yok 11 ekim test yaptım tek çizgi çıktı acaba hamile değilmiyim ne olur bana yardım edin

Merhaba
bende çatlama iğnesi vuruldum bugün 13.gün kan testi yaptırsam sizce gebelik çıkarmı?

yasemın

merhaba bende çatlatma ignesı yaptırdm bugunde adet olmam lazımdı ama olmadım cok heyecanlıyım eger bu aksam da olmazsam yarın kan testı yaptırcamm

Merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim :) 1 sene önce ikiz gebeliğim vardı düşük yaptım 8 haftalıken karnımda öldüler kürtaj oldum :( 1 sene boyunca denedik ama bebişimiz olmadı :( şimdi ilk defa çatlatma tedavisi görüyorum. 14.12.12 de çatlatma iğnesi oldum ama o günler öyle hiç kasıklarımda ağrı bel ağrısı falan olmadı bende :S Sadece ara ara böyle ağrılar oluyo... Acaba yumurta çatlamamış olabilir mi? Yada yumurta çatlaren illaki bu belirtilerin olmasımı gerek kafam karıştı :S

mrb lar ben 10 aylık evliyim 2 düşüğüm oldu birinde krtaj oldum doktorum 4 ay geçtikten sonra bana klomen verdi kullandım ama olmadı bir ay ara verdik sonra tekrar klomen ve yumurta çatlatma iğnesi verdi bunu kullanalı 3 hafta oldu şu an yumurtalıklarım patlama derecesinde büyümüş her biri 4.5cm olmak üzere toplam 4 kist oluşmuş yumurtalıklarımda ve göğüslerimde kistler oluşmuş ameliyat diyor şimdi cerrah ve ben çok pişmanım RABBİM dururken ben kuldan medet umdum size tavsiyem bırakın akışına herşeyi rabbim ne zaman dilerse o zaman olsun hakkımızda hayırlı ise versin

Canım eğer İstanbulda yaşıyorsan ben sana bi doktor önerebilirim çok çok iyi bir doktor tabiki önce allahın izni gerek. Burdan doktor ismi vermem doğru olurmu bilmiyorum o yüzden şimdi yazmıyorum. Doktorumdan çok memnunum bende şuanda ona gidiyorum v bir çok tanıdığım önce allahın izni sonra bu doktorun yardımlarıyla hamile kaldı.

çatlatma iğnesiden sonra sadece ilişkiyemi giriyonuz yoksa aşılamamı
bana yardımcı olun

Geri