Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Bugun tam 8. Gun igne olali. Gecen gun 10 gun yazmisim yanlis hesaplamisim ya :(

Vallaha gamzecim sadece gogus ucum sizliyodu bugune kadar. Ama sabah kalktim gogus yanlarimda agrimaya basladi yani ben adetim yaklasinca hep gogus yanim agrirdi :(((( akintida var ama her ay olan bisey. Baskada bisey yok umitlenmiyom ben

Ay cancazim benim.. Ayni ikimizin durumuda. Benimde gorunurde bi sorunumolmadığı için rahim filmi çekilecek oda bin lira çok pahalı yani bide eşim sperm testi verecek inşallah onda bir sorun çıkmaz allah hepimizin gönlüne göre versin.

İstanbulda oldugum icin canim. Bende arastirdim. Fiyati uygun olan hastanede bayan dr yok esim istemiyo malesef ikna edemedim :( parayi takma en iyi dr olsun dedi. Tek bebek olsunda raziyiz.

meraba arkadaşlar.Ben de ikinci çatlatma iğnemi vuruldum .bugün vurulduğumun 12.günü dün idrar testi yaptım negatif çıktı erken biliyorum ama meraktan dayanamıyor ki insan bi umut belki silik de olsa bişeyler çıkar diye:)kan testi de yaptırmak istemiyorum idrarda görmeden moralim bozulur diye..1.5 yıldır uğraşıyoruz ama nasip işte..İnşaallah herkesin gönlüne göre nasip etsin Allah..Beklemek zormuş:(

ya bir de şu idrarda karbonat testini duydunuz mu??????ben önceki aylarda denedim köpürünce hamilelik var dibe çökerse yok diyolardı.Hep dibe çökerdi benim karbonat.dün bi de onu deneyeyim dedim ilkkez köpürdü hemde çok bariz bi şekilde..biraz umutlanır gibi oldum ama adet ağrılarım da var gibi..belim he ağrııır ztn adetten önce..keşke gerçek olsa..:( çok ilginç ama neler yapıyor insan umut bulmak için...:(

Geri