Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

canım tedawı bıtmeden baslmamıyo kı eger klomenle buyuyosa 6 deneme yapıyo yapıo tedawı asamaları cunku eger buyumesse dozunu arttırıyo oda olmadı bı sonrakı tedawıye gecıyo bnde dedm ama gecmıyo bızım dememızle. 5.iğnem oldu işte 6ya kadar yolu var

Slm canim, kizlar bende asagi yukari ayni durumdayim. Bizde sorun oldugu için dr hemen asilama tedavisine baslatti bizi. Iki asilama olmayınca dr la konustum tup bebek yapalim diye, dr hayir dedi asilama tedavisine devam ettirdi ama bu sefer ilacin dozunu arttirdi. Simdi üçüncü asilama yi da oldum. Adet gunumu bekliyorum, bu hafta sonu belli olacak iste, hayirlisiyla insaallah verir rabbim. Cümlemize nasip etsin inşallah en kisa zamanda

ben çektirdim canım herşeyim normal ama olmuyo işte doktor da çok şaşırıyor bu ay solda 23mm sağda da en büyüğü 23mm olan 3 yumurtam olmuş toplam da 4 tane yani ama tutmuyo işte :(
Canim kusura bakma nolur ama merak ettim, esinin spermogram testi nasil ? Çünkü sadece kadinda sikinti olacak degil. Mesele bizde oligospermi cikti, sprem ler saglikli cikti ama adet olarak ml de az mis. Mesela atiyorum Normal insan da ml de 900 milyon varsa bizde 200 milyon cikti. Boyle degil ama size anlatmak için misal verdim.
O yüzden, tedaviye başlamadan once mutlaka spermogram ve spermokultur testi yaptirin.

Spermokültr nasıl oluo onu ilk defa duydum. Bnm eşmde spermiogram yaptrdı düşük çktı varikosel varmş. Senm Eşinn tedavsi yokmuymuş? Bzmkine amelyt dediler

Canim kusura bakma nolur ama merak ettim, esinin spermogram testi nasil ? Çünkü sadece kadinda sikinti olacak degil. Mesele bizde oligospermi cikti, sprem ler saglikli cikti ama adet olarak ml de az mis. Mesela atiyorum Normal insan da ml de 900 milyon varsa bizde 200 milyon cikti. Boyle degil ama size anlatmak için misal verdim.
O yüzden, tedaviye başlamadan once mutlaka spermogram ve spermokultur testi yaptirin.
yok canım ne kusuru olur mu öyle şey yardımcı oluyorsun sonuçta :) spermogram testi yapıldı normalin bile daha iyisi çıktı benim ve eşimin yapılmadığı hiç bi tahlil kalmadı canım

Geri